26 listopada mieliśmy przyjemność brać udział w kampanii społecznej pn. współorganizowanej z Urzędem Marszałkowskim. Kampania skierowana była do wszystkich uczniów klas IV i V naszej szkoły.
Celem akcji było propagowanie noszenia odblasków oraz właściwego zachowania się w ruchu drogowym. Zajęcia odbywały się w trzech blokach tematycznych: tor rowerowy, wykład interaktywny, pierwsza pomoc. Koordynatorem kampanii z ramienia szkoły była pani Anna Słowik.

CZE

2

Dzień otwarty

Spotkania z nauczycielami w godzinach 17.00-19.00

MAJ

13

Egzamin ósmoklasisty – język obcy

MAJ

12

Egzamin ósmoklasisty – matematyka

MAJ

11

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAR

24

Dzień otwarty

Spotkania z nauczycielami w godzinach 17.00-19.00

GRU.

9

Dzień otwarty

Spotkania z nauczycielami w godzinach 17.00-19.00
26 listopada mieliśmy przyjemność brać udział w kampanii społecznej pn. współorganizowanej z Urzędem Marszałkowskim. Kampania skierowana była do wszystkich uczniów klas IV i V naszej szkoły.
Celem akcji było propagowanie noszenia odblasków oraz właściwego zachowania się w ruchu drogowym. Zajęcia odbywały się w trzech blokach tematycznych: tor rowerowy, wykład interaktywny, pierwsza pomoc. Koordynatorem kampanii z ramienia szkoły była pani Anna Słowik.

CZE

2

Dzień otwarty

Spotkania z nauczycielami w godzinach 17.00-19.00

MAJ

13

Egzamin ósmoklasisty – język obcy

MAJ

12

Egzamin ósmoklasisty – matematyka

MAJ

11

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAR

24

Dzień otwarty

Spotkania z nauczycielami w godzinach 17.00-19.00

GRU.

9

Dzień otwarty

Spotkania z nauczycielami w godzinach 17.00-19.00