11 listopada, jak co roku, uczniowie klas ósmych godnie reprezentowali naszą szkołę podczas gminnych obchodów z okazji 106 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Dziękujemy za obecność.
CZE
2
Dzień otwarty
Spotkania z nauczycielami w godzinach 17.00-19.00
MAJ
13
Egzamin ósmoklasisty – język obcy
MAJ
12
Egzamin ósmoklasisty – matematyka
MAJ
11
Egzamin ósmoklasisty – język polski
MAR
24
Dzień otwarty
Spotkania z nauczycielami w godzinach 17.00-19.00
GRU.
9
Dzień otwarty
Spotkania z nauczycielami w godzinach 17.00-19.00
11 listopada, jak co roku, uczniowie klas ósmych godnie reprezentowali naszą szkołę podczas gminnych obchodów z okazji 106 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Dziękujemy za obecność.