Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

21 czerwca 2024 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2023/2024. Był to wyjątkowy dzień, pełen radości i podsumowań. Pożegnaliśmy ósmoklasistów, którzy od września rozpoczną naukę w szkołach średnich. Życzymy im powodzenia i mamy nadzieję, że z sentymentem będą wspominać osiem lat nauki w naszej szkole. Najlepsi uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe. Uroczystość zakończyła się życzeniami udanych i bezpiecznych wakacji.

CZE

21

Zakończenie roku szkolnego

8.15 msza święta, 9.00 uroczystości w szkole

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

MAJ

9

Święto patrona szkoły

21 czerwca 2024 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2023/2024. Był to wyjątkowy dzień, pełen radości i podsumowań. Pożegnaliśmy ósmoklasistów, którzy od września rozpoczną naukę w szkołach średnich. Życzymy im powodzenia i mamy nadzieję, że z sentymentem będą wspominać osiem lat nauki w naszej szkole. Najlepsi uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe. Uroczystość zakończyła się życzeniami udanych i bezpiecznych wakacji.

CZE

21

Zakończenie roku szkolnego

8.15 msza święta, 9.00 uroczystości w szkole

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

MAJ

9

Święto patrona szkoły