21 czerwca 2024 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2023/2024. Był to wyjątkowy dzień, pełen radości i podsumowań. Pożegnaliśmy ósmoklasistów, którzy od września rozpoczną naukę w szkołach średnich. Życzymy im powodzenia i mamy nadzieję, że z sentymentem będą wspominać osiem lat nauki w naszej szkole. Najlepsi uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe. Uroczystość zakończyła się życzeniami udanych i bezpiecznych wakacji.

CZE

8.15 msza święta, 9.00 uroczystości w szkole