20 czerwca br. o godzinie 9:10 odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2023/2024 dla uczniów klas 1-3. Wprowadzony został sztandar Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Stanisławowie. Następnie głos zabrał dyrektor pan Jan Leś. Po krótkim wstępie rozpoczęła się część artystyczna, która została przygotowana przez absolwentów klas 3a i 3b. Na koniec wręczone zostały nagrody za konkursy, jakie odbyły się w ostatnim czasie w naszej szkole. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy wszystkim słonecznych i bezpiecznych wakacji!!!

CZE

8.15 msza święta, 9.00 uroczystości w szkole