Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

20 czerwca br. o godzinie 9:10 odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2023/2024 dla uczniów klas 1-3. Wprowadzony został sztandar Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Stanisławowie. Następnie głos zabrał dyrektor pan Jan Leś. Po krótkim wstępie rozpoczęła się część artystyczna, która została przygotowana przez absolwentów klas 3a i 3b. Na koniec wręczone zostały nagrody za konkursy, jakie odbyły się w ostatnim czasie w naszej szkole. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy wszystkim słonecznych i bezpiecznych wakacji!!!

CZE

21

Zakończenie roku szkolnego

8.15 msza święta, 9.00 uroczystości w szkole

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

20 czerwca br. o godzinie 9:10 odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2023/2024 dla uczniów klas 1-3. Wprowadzony został sztandar Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Stanisławowie. Następnie głos zabrał dyrektor pan Jan Leś. Po krótkim wstępie rozpoczęła się część artystyczna, która została przygotowana przez absolwentów klas 3a i 3b. Na koniec wręczone zostały nagrody za konkursy, jakie odbyły się w ostatnim czasie w naszej szkole. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy wszystkim słonecznych i bezpiecznych wakacji!!!

CZE

21

Zakończenie roku szkolnego

8.15 msza święta, 9.00 uroczystości w szkole

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami