W dniach od 11 do 18 czerwca grupa dwadzieściorga uczniów naszej szkoły uczestniczyła w wyjeździe do Hiszpanii w ramach programu Erasmus.

W czasie pobytu w Sewilli braliśmy udział w zajęciach sportowych, plastycznych, kulinarnych i tanecznych w partnerskiej szkole. Uczniowie tej szkoły pochodzą z różnych krajów świata i reprezentują różne kultury. Stworzyło to okazję do przełamywania barier i stereotypów. W ciągu tych ośmiu dni zwiedziliśmy najważniejsze zabytki miasta: Alkazar, Plac Hiszpański, Katedrę, Park Marii Luisy, Metropol Parasol oraz Złotą Wieżę.

Część zwiedzania odbyliśmy w trakcie wycieczki rowerowej. Niedzielna wycieczka do Kadyksu pozwoliła nam podziwiać piękną architekturę miasta oraz bezkres i błękit Oceanu Atlantyckiego.

Wzięliśmy udział w warsztatach flamenco.

Było cudownie!

CZE

8.15 msza święta, 9.00 uroczystości w szkole

Wzięliśmy udział w warsztatach flamenco.

Było cudownie!

CZE