19 czerwca w klasie 2 b odbyła się wyjątkowa uroczystość. Z okazji zbliżającego się Dnia Ojca uczniowie zaprosili swoich tatusiów na wspólne świętowanie. Po przedstawieniu wszystkich gości rozpoczęła się część artystyczna. Wesołe piosenki, wiersze i serdeczne życzenia wywołały wiele wzruszeń. Pomimo ogromnej tremy występ udał się wspaniale. Po części oficjalnej uczniowie usiedli z tatusiami do wspólnego poczęstunku. Kolejnym punktem programu były konkursy w których nasi goście spisali się wspaniale. Uwieńczeniem tego wyjątkowego spotkania było wspólne zdjęcie do którego będzie można często wracać i wspominać to wydarzenie. Ten czerwcowy wieczór na pewno na długo pozostanie w pamięci, wspólnie spędzony czas, wesołe zabawy,  niepowtarzalne, wzruszające chwile, to ogromny wkład w budowanie pozytywnych relacji między rodzicami i dziećmi i wspaniała forma podziękowania za wkład włożony w wychowanie.

CZE

8.15 msza święta, 9.00 uroczystości w szkole