Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

Dnia 14.06.2024r. klasa Va wraz z wychowawczynią udali się na piknik klasowy na miejscowy plac zabaw. Po wspólnych grach integracyjnych oraz zjedzeniu przekąsek uczniowie korzystali z pięknej słonecznej pogody bawiąc się i grając na świeżym powietrzu.

CZE

21

Zakończenie roku szkolnego

8.15 msza święta, 9.00 uroczystości w szkole

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

Dnia 14.06.2024r. klasa Va wraz z wychowawczynią udali się na piknik klasowy na miejscowy plac zabaw. Po wspólnych grach integracyjnych oraz zjedzeniu przekąsek uczniowie korzystali z pięknej słonecznej pogody bawiąc się i grając na świeżym powietrzu.

CZE

21

Zakończenie roku szkolnego

8.15 msza święta, 9.00 uroczystości w szkole

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami