Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

Dnia 19.06 w ramach cyklu sportowego Mazowsze Zdrowo i Sportowo gościliśmy w naszej szkole siatkarkę, reprezentantkę Polski, zawodniczkę Unii Opole – Adrianę Adamek. W czasie spotkania uczniowie rozmawiali z Panią Adrianą m.in. o codziennym życiu jako profesjonalny sportowiec, o tym jak spełniać marzenia, a także o stresie pojawiającym się w sporcie. Następnie uczniowie mogli się sprawdzić w następujących konkurencjach sportowych: strzelanie z łuku, rzut do kosza, skok w dal z miejsca, slalom ze strzałem na bramkę oraz serwis siatkarski. 
Serdecznie dziękujemy za przyjazd do naszej placówki.

CZE

21

Zakończenie roku szkolnego

8.15 msza święta, 9.00 uroczystości w szkole

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

Dnia 19.06 w ramach cyklu sportowego Mazowsze Zdrowo i Sportowo gościliśmy w naszej szkole siatkarkę, reprezentantkę Polski, zawodniczkę Unii Opole – Adrianę Adamek. W czasie spotkania uczniowie rozmawiali z Panią Adrianą m.in. o codziennym życiu jako profesjonalny sportowiec, o tym jak spełniać marzenia, a także o stresie pojawiającym się w sporcie. Następnie uczniowie mogli się sprawdzić w następujących konkurencjach sportowych: strzelanie z łuku, rzut do kosza, skok w dal z miejsca, slalom ze strzałem na bramkę oraz serwis siatkarski. 
Serdecznie dziękujemy za przyjazd do naszej placówki.

CZE

21

Zakończenie roku szkolnego

8.15 msza święta, 9.00 uroczystości w szkole

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami