Po ośmiu latach nauki i egzaminie przyszedł czas na zabawę. Bal rozpoczął dyrektor pan Jan Leś, na sali pojawiły się piękne dziewczyny w eleganckich sukienkach oraz przystojni eleganccy chłopcy. Uśmiechnięte twarze, duma i wzruszenie w oczach rodziców i wychowawców, szaleńcza zabawa – takie wrażenia zostaną z każdym uczestnikiem Balu Ósmoklasisty. Atmosfera tej imprezy niech przekłada się na nastrój na nowej ścieżce życia naszych absolwentów, z których jesteśmy bardzo dumni.
Dziękujemy Rodzicom, za przygotowanie tak pięknej imprezy.

CZE

8.15 msza święta, 9.00 uroczystości w szkole

Dziękujemy Rodzicom, za przygotowanie tak pięknej imprezy.

CZE

8.15 msza święta, 9.00 uroczystości w szkole