Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

Po ośmiu latach nauki i egzaminie przyszedł czas na zabawę. Bal rozpoczął dyrektor pan Jan Leś, na sali pojawiły się piękne dziewczyny w eleganckich sukienkach oraz przystojni eleganccy chłopcy. Uśmiechnięte twarze, duma i wzruszenie w oczach rodziców i wychowawców, szaleńcza zabawa – takie wrażenia zostaną z każdym uczestnikiem Balu Ósmoklasisty. Atmosfera tej imprezy niech przekłada się na nastrój na nowej ścieżce życia naszych absolwentów, z których jesteśmy bardzo dumni.
Dziękujemy Rodzicom, za przygotowanie tak pięknej imprezy.

CZE

21

Zakończenie roku szkolnego

8.15 msza święta, 9.00 uroczystości w szkole

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

Po ośmiu latach nauki i egzaminie przyszedł czas na zabawę. Bal rozpoczął dyrektor pan Jan Leś, na sali pojawiły się piękne dziewczyny w eleganckich sukienkach oraz przystojni eleganccy chłopcy. Uśmiechnięte twarze, duma i wzruszenie w oczach rodziców i wychowawców, szaleńcza zabawa – takie wrażenia zostaną z każdym uczestnikiem Balu Ósmoklasisty. Atmosfera tej imprezy niech przekłada się na nastrój na nowej ścieżce życia naszych absolwentów, z których jesteśmy bardzo dumni.
Dziękujemy Rodzicom, za przygotowanie tak pięknej imprezy.

CZE

21

Zakończenie roku szkolnego

8.15 msza święta, 9.00 uroczystości w szkole

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami