Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

10 czerwca 2024 roku klasa III a wybrała się na wycieczkę do Łodzi. Tam zwiedziła zoo i nowoczesne orientarium. Uczniowie dowiedzieli się, w jakim celu tworzy się ogrody zoologiczne. Poznali interesujące fakty z życia różnych zwierząt. I mieli okazję obejrzeć wiele ciekawych okazów na żywo. 

CZE

21

Zakończenie roku szkolnego

8.15 msza święta, 9.00 uroczystości w szkole

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

10 czerwca 2024 roku klasa III a wybrała się na wycieczkę do Łodzi. Tam zwiedziła zoo i nowoczesne orientarium. Uczniowie dowiedzieli się, w jakim celu tworzy się ogrody zoologiczne. Poznali interesujące fakty z życia różnych zwierząt. I mieli okazję obejrzeć wiele ciekawych okazów na żywo. 

CZE

21

Zakończenie roku szkolnego

8.15 msza święta, 9.00 uroczystości w szkole

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami