18 czerwca 2024 r. kl. II c wraz ze swoją wychowawczynią udała się na warsztaty robienia pizzy do miejscowej pizzerii Rimini. Po krótkim instruktażu dzieci zabrały się do robienia swoich własnych pizz. Pod bacznym okiem pracowników pizzerii  formowały ciasto, smarowały je sosem, następnie posypywały serem i komponowały dodatki według własnego smaku. Po upieczeniu smakołyków nastąpiła ich degustacja. Wszyscy jedli z wielkim apetytem przygotowane przez siebie pizze.  Warsztaty były bardzo udane, dzieci wróciły do szkoły bogatsze o nową wiedzę i nowe doświadczenia.

CZE

8.15 msza święta, 9.00 uroczystości w szkole