Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

18 czerwca 2024 r. kl. II c wraz ze swoją wychowawczynią udała się na warsztaty robienia pizzy do miejscowej pizzerii Rimini. Po krótkim instruktażu dzieci zabrały się do robienia swoich własnych pizz. Pod bacznym okiem pracowników pizzerii  formowały ciasto, smarowały je sosem, następnie posypywały serem i komponowały dodatki według własnego smaku. Po upieczeniu smakołyków nastąpiła ich degustacja. Wszyscy jedli z wielkim apetytem przygotowane przez siebie pizze.  Warsztaty były bardzo udane, dzieci wróciły do szkoły bogatsze o nową wiedzę i nowe doświadczenia.

CZE

21

Zakończenie roku szkolnego

8.15 msza święta, 9.00 uroczystości w szkole

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

18 czerwca 2024 r. kl. II c wraz ze swoją wychowawczynią udała się na warsztaty robienia pizzy do miejscowej pizzerii Rimini. Po krótkim instruktażu dzieci zabrały się do robienia swoich własnych pizz. Pod bacznym okiem pracowników pizzerii  formowały ciasto, smarowały je sosem, następnie posypywały serem i komponowały dodatki według własnego smaku. Po upieczeniu smakołyków nastąpiła ich degustacja. Wszyscy jedli z wielkim apetytem przygotowane przez siebie pizze.  Warsztaty były bardzo udane, dzieci wróciły do szkoły bogatsze o nową wiedzę i nowe doświadczenia.

CZE

21

Zakończenie roku szkolnego

8.15 msza święta, 9.00 uroczystości w szkole

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami