Dnia 7 czerwca 2024 r. w kl. II c odbyło się wielkie święto – Dzień Rodzin. O godz.16:00  wychowawczyni i rodzice z dziećmi zebrali się na placu zabaw i rekreacji  w miejscowości Kolonie Stanisławów.

Uroczystość rozpoczęła się od przedstawienia części artystycznej. Po jej zakończeniu wszyscy spędzali czas przy pieczonych na ognisku kiełbaskach i słodkościach przygotowanych przez samych rodziców. Po obfitym biesiadowaniu odbyły się konkurencje sportowe, w których wszyscy z ogromnym zapałem brali udział. Na koniec chętni tatusiowie ze swoimi pociechami rozegrali mecz piłki nożnej.  To był szczególnie miły, radosny i rodzinny dzień.

Wszystkim Dzieciom i Rodzicom życzę  zdrowia i pomyślności.

Bogumiła Dymerska

CZE

8.15 msza święta, 9.00 uroczystości w szkole

Wszystkim Dzieciom i Rodzicom życzę  zdrowia i pomyślności.

Bogumiła Dymerska

CZE