Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

      Dnia 7 czerwca 2024 r. w kl. II c odbyło się wielkie święto – Dzień Rodzin. O godz.16:00  wychowawczyni i rodzice z dziećmi zebrali się na placu zabaw i rekreacji  w miejscowości Kolonie Stanisławów.

     Uroczystość rozpoczęła się od przedstawienia części artystycznej. Po jej zakończeniu wszyscy spędzali czas przy pieczonych na ognisku kiełbaskach i słodkościach przygotowanych przez samych rodziców. Po obfitym biesiadowaniu odbyły się konkurencje sportowe, w których wszyscy z ogromnym zapałem brali udział. Na koniec chętni tatusiowie ze swoimi pociechami rozegrali mecz piłki nożnej.  To był szczególnie miły, radosny i rodzinny dzień.

Wszystkim Dzieciom i Rodzicom życzę  zdrowia i pomyślności.

Bogumiła Dymerska

CZE

21

Zakończenie roku szkolnego

8.15 msza święta, 9.00 uroczystości w szkole

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

      Dnia 7 czerwca 2024 r. w kl. II c odbyło się wielkie święto – Dzień Rodzin. O godz.16:00  wychowawczyni i rodzice z dziećmi zebrali się na placu zabaw i rekreacji  w miejscowości Kolonie Stanisławów.

     Uroczystość rozpoczęła się od przedstawienia części artystycznej. Po jej zakończeniu wszyscy spędzali czas przy pieczonych na ognisku kiełbaskach i słodkościach przygotowanych przez samych rodziców. Po obfitym biesiadowaniu odbyły się konkurencje sportowe, w których wszyscy z ogromnym zapałem brali udział. Na koniec chętni tatusiowie ze swoimi pociechami rozegrali mecz piłki nożnej.  To był szczególnie miły, radosny i rodzinny dzień.

Wszystkim Dzieciom i Rodzicom życzę  zdrowia i pomyślności.

Bogumiła Dymerska

CZE

21

Zakończenie roku szkolnego

8.15 msza święta, 9.00 uroczystości w szkole

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami