Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

Najmłodsze przedszkolaki oraz grupa Oa odwiedziły strażaków z miejscowej Ochotniczej Straży Pożarnej. W trakcie odwiedzin dzieci miały okazję porozmawiać ze strażakami oraz zobaczyć, jak wygląda ich miejsce pracy. 
Wielką atrakcją dla wszystkich było wejście do wozu strażackiego. Z dużym zainteresowaniem obejrzeli strój strażaka do gaszenia pożaru i z wielką ochotą przymierzali hełm. W trakcie rozmowy ze strażakami, dzieci dowiedziały się dużo o trudnej, odpowiedzialnej i niebezpiecznej pracy. Strażacy przypomnieli w jakich okolicznościach można wezwać straż pożarną. Wizyta zakończyła się wspólną fotografią.

CZE

21

Zakończenie roku szkolnego

8.15 msza święta, 9.00 uroczystości w szkole

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

Najmłodsze przedszkolaki oraz grupa Oa odwiedziły strażaków z miejscowej Ochotniczej Straży Pożarnej. W trakcie odwiedzin dzieci miały okazję porozmawiać ze strażakami oraz zobaczyć, jak wygląda ich miejsce pracy. 
Wielką atrakcją dla wszystkich było wejście do wozu strażackiego. Z dużym zainteresowaniem obejrzeli strój strażaka do gaszenia pożaru i z wielką ochotą przymierzali hełm. W trakcie rozmowy ze strażakami, dzieci dowiedziały się dużo o trudnej, odpowiedzialnej i niebezpiecznej pracy. Strażacy przypomnieli w jakich okolicznościach można wezwać straż pożarną. Wizyta zakończyła się wspólną fotografią.

CZE

21

Zakończenie roku szkolnego

8.15 msza święta, 9.00 uroczystości w szkole

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami