Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

We wtorek 18go czerwca uczniowie klasy  8b postanowili spędzić ze sobą trochę czasu w swobodnej atmosferze na łonie natury. Na zaproszenie państwa Mroczek pojechaliśmy do Ostoi Rakówiec, gdzie zjedliśmy pyszne kiełbaski z ogniska, a także dbaliśmy o naszą kondycję fizyczną podczas różnych zabaw sportowych. Bardzo sympatycznie spędziliśmy czas.

CZE

21

Zakończenie roku szkolnego

8.15 msza święta, 9.00 uroczystości w szkole

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

We wtorek 18go czerwca uczniowie klasy  8b postanowili spędzić ze sobą trochę czasu w swobodnej atmosferze na łonie natury. Na zaproszenie państwa Mroczek pojechaliśmy do Ostoi Rakówiec, gdzie zjedliśmy pyszne kiełbaski z ogniska, a także dbaliśmy o naszą kondycję fizyczną podczas różnych zabaw sportowych. Bardzo sympatycznie spędziliśmy czas.

CZE

21

Zakończenie roku szkolnego

8.15 msza święta, 9.00 uroczystości w szkole

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami