Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

W maju 2024 r. w klasach IVa, IVb, IVc został przeprowadzony egzamin na kartę rowerową. Egzamin składał się z części teoretycznej /znajomość przepisów ruchu drogowego rowerzystów/ oraz części praktycznej, która polegała na praktycznej jeździe rowerem po placu manewrowym. Uczniowie wykorzystali swoje umiejętności w zakresie prawidłowej jazdy rowerem stosując wcześniej nabytą wiedzę. Było trochę stresu, ale wszystko wyszło dobrze pomimo kaprysów pogody.

CZE

21

Zakończenie roku szkolnego

8.15 msza święta, 9.00 uroczystości w szkole

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

W maju 2024 r. w klasach IVa, IVb, IVc został przeprowadzony egzamin na kartę rowerową. Egzamin składał się z części teoretycznej /znajomość przepisów ruchu drogowego rowerzystów/ oraz części praktycznej, która polegała na praktycznej jeździe rowerem po placu manewrowym. Uczniowie wykorzystali swoje umiejętności w zakresie prawidłowej jazdy rowerem stosując wcześniej nabytą wiedzę. Było trochę stresu, ale wszystko wyszło dobrze pomimo kaprysów pogody.

CZE

21

Zakończenie roku szkolnego

8.15 msza święta, 9.00 uroczystości w szkole

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami