W maju 2024 r. w klasach IVa, IVb, IVc został przeprowadzony egzamin na kartę rowerową. Egzamin składał się z części teoretycznej /znajomość przepisów ruchu drogowego rowerzystów/ oraz części praktycznej, która polegała na praktycznej jeździe rowerem po placu manewrowym. Uczniowie wykorzystali swoje umiejętności w zakresie prawidłowej jazdy rowerem stosując wcześniej nabytą wiedzę. Było trochę stresu, ale wszystko wyszło dobrze pomimo kaprysów pogody.

CZE

8.15 msza święta, 9.00 uroczystości w szkole