W środę 12 czerwca w naszym przedszkolu odbyło  się Święto Rodziny w grupie Pszczółek i Biedronek, połączone z wręczeniem pamiątkowych dyplomów ukończenia tychże grup.

Nasze maluszki przygotowały wiersze, piosenki tańce dla swoich rodziców oraz wręczyły własnoręcznie przygotowane upominki. Następnie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i książeczki. Po części oficjalnej nadszedł czas na słodką niespodziankę przygotowaną przez rodziców oraz wspólne zabawy.

Wszystkim przedszkolakom życzymy dalszych słonecznych i bezpiecznych wakacji!

CZE

8.15 msza święta, 9.00 uroczystości w szkole

Wszystkim przedszkolakom życzymy dalszych słonecznych i bezpiecznych wakacji!

CZE

8.15 msza święta, 9.00 uroczystości w szkole