Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

W dniach 23 i 24 czerwca w naszej szkole odbywały się Ogólnopolskie Wybory Książek. Celem ich było poznanie faktycznych preferencji czytelniczych uczniów oraz zebranie informacji pomocnych podczas zakupów książek w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Wybory miały charakter przypominający prawdziwe wybory państwowe. Uczniowie wrzucali do urn wyborczych anonimowe karty, na których wpisali od jednej do trzech najciekawszych książek, które przeczytali w ostatnim czasie. Po zakończeniu wyborów szkolna komisja wyborcza podliczyła głosy, stworzyła zestaw tytułów w podziale na przedziały wiekowe.

Wyniki w naszej szkole przedstawiają się następującą:

W KLASACH I- III

I MIEJSCE

NIESAMOWITE PRZYGODY DZIESIĘCIU SKARPETEK

 

II MIEJSCE

KICIA KOCIA

 

III MIEJSCE

CUKIERKU, TY ŁOBUZIE!

 

W KLASACH IV- VI

I MIEJSCE

Mikołajek

 

II MIEJSCE

Opowieści z Narnii

 

III MIEJSCE

Akademia Pana Kleksa

 

 W KLASACH VII- VIII

I MIEJSCE

Opowieść wigilijna

Mały Książę

 

II MIEJSCE

Kamienie na szaniec

 

III MIEJSCE

Pan Tadeusz

 

Dziękuję wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w głosowaniu.  Po zakończeniu wyborów nastąpi podsumowanie wyników z całej Polski, na które z niecierpliwością oczekujemy.

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

MAR

22

Dzień na zielono

W dniach 23 i 24 czerwca w naszej szkole odbywały się Ogólnopolskie Wybory Książek. Celem ich było poznanie faktycznych preferencji czytelniczych uczniów oraz zebranie informacji pomocnych podczas zakupów książek w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Wybory miały charakter przypominający prawdziwe wybory państwowe. Uczniowie wrzucali do urn wyborczych anonimowe karty, na których wpisali od jednej do trzech najciekawszych książek, które przeczytali w ostatnim czasie. Po zakończeniu wyborów szkolna komisja wyborcza podliczyła głosy, stworzyła zestaw tytułów w podziale na przedziały wiekowe.

Wyniki w naszej szkole przedstawiają się następującą:

W KLASACH I- III

I MIEJSCE

NIESAMOWITE PRZYGODY DZIESIĘCIU SKARPETEK

 

II MIEJSCE

KICIA KOCIA

 

III MIEJSCE

CUKIERKU, TY ŁOBUZIE!

 

W KLASACH IV- VI

I MIEJSCE

Mikołajek

 

II MIEJSCE

Opowieści z Narnii

 

III MIEJSCE

Akademia Pana Kleksa

 

 W KLASACH VII- VIII

I MIEJSCE

Opowieść wigilijna

Mały Książę

 

II MIEJSCE

Kamienie na szaniec

 

III MIEJSCE

Pan Tadeusz

 

Dziękuję wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w głosowaniu.  Po zakończeniu wyborów nastąpi podsumowanie wyników z całej Polski, na które z niecierpliwością oczekujemy.

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

MAR

22

Dzień na zielono