Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

W dniu 3 czerwca w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Dziecka dla klas I-III. Impreza rozpoczęła się od przywitania uczniów na hali sportowej i przedstawienia programu. Podczas dwugodzinnej zabawy dzieci zmagały się z różnymi konkurencjami sportowymi, rywalizacja była zacięta. Wszyscy świetnie się bawili

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAR

22

Dzień na zielono

W dniu 3 czerwca w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Dziecka dla klas I-III. Impreza rozpoczęła się od przywitania uczniów na hali sportowej i przedstawienia programu. Podczas dwugodzinnej zabawy dzieci zmagały się z różnymi konkurencjami sportowymi, rywalizacja była zacięta. Wszyscy świetnie się bawili

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAR

22

Dzień na zielono