Zesp贸艂 Szkolny w Stanis艂awowie
05-304 Stanis艂aw贸w
ul. Szkolna 4 i 4A聽

W dniach 27 鈥 29.05.2024 uczniowie naszej klasy podr贸偶owali po przepi臋knych G贸rach 艢wi臋tokrzyskich. W ci膮gu tych kilku przepi臋knych pogodowo dni podziwiali艣my krajobrazy oraz obiekty historyczne i kulturalne tego wspania艂ego regionu naszego kraju. Zwiedzili艣my mi臋dzy innymi prehistoryczn膮 kopalni臋 krzemienia pasiastego, podziemia rynku oraz kolegiat臋 w Opatowie, muzeum minera艂贸w w 艢wi臋tej Katarzynie, Zamek Kr贸lewski w Ch臋cinach. Odbyli艣my wieczorny spacer na Rynek G贸rny w Bodzentynie ( w kt贸rym to miasteczku mieszkali艣my w Szkolnym Schronisku M艂odzie偶owym).

W ramach pieszych w臋dr贸wek 鈥 w trakcie kt贸rych zbierali艣my punkty i potwierdzenia (piecz膮tki) na G贸rsk膮 Odznak臋 Turystyczn膮 w ksi膮偶eczkach GOT PTTK 鈥 weszli艣my na szczyt 艁ysicy, Agaty, odpoczywali艣my na prze艂臋czy 艢wi臋tego Miko艂aja, zdobyli艣my r贸wnie偶 szczyt 艁ysej G贸ry (艢wi臋ty Krzy偶). Przew臋drowali艣my r贸wnie偶 najd艂u偶sz膮 grani膮 wapienn膮 G贸r 艢wi臋tokrzyskich 鈥 w rezerwacie g贸ry Zelejowa.

W wyprawie naszej nie mog艂o r贸wnie偶 zabrakn膮膰 odwiedzin u naszego patrona 鈥 Henryka Sienkiewicza. Zwiedzaniem muzeum w Obl臋gorku zako艅czyli艣my nasz膮 klasow膮 eskapad臋.

MAJ

16

Egzamin 贸smoklasisty – j臋zyk obcy nowo偶ytny

MAJ

15

Egzamin 贸smoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin 贸smoklasisty – j臋zyk polski

MAJ

9

艢wi臋to patrona szko艂y

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

MAR

22

Dzie艅 na zielono

W dniach 27 鈥 29.05.2024 uczniowie naszej klasy podr贸偶owali po przepi臋knych G贸rach 艢wi臋tokrzyskich. W ci膮gu tych kilku przepi臋knych pogodowo dni podziwiali艣my krajobrazy oraz obiekty historyczne i kulturalne tego wspania艂ego regionu naszego kraju. Zwiedzili艣my mi臋dzy innymi prehistoryczn膮 kopalni臋 krzemienia pasiastego, podziemia rynku oraz kolegiat臋 w Opatowie, muzeum minera艂贸w w 艢wi臋tej Katarzynie, Zamek Kr贸lewski w Ch臋cinach. Odbyli艣my wieczorny spacer na Rynek G贸rny w Bodzentynie ( w kt贸rym to miasteczku mieszkali艣my w Szkolnym Schronisku M艂odzie偶owym).

W ramach pieszych w臋dr贸wek 鈥 w trakcie kt贸rych zbierali艣my punkty i potwierdzenia (piecz膮tki) na G贸rsk膮 Odznak臋 Turystyczn膮 w ksi膮偶eczkach GOT PTTK 鈥 weszli艣my na szczyt 艁ysicy, Agaty, odpoczywali艣my na prze艂臋czy 艢wi臋tego Miko艂aja, zdobyli艣my r贸wnie偶 szczyt 艁ysej G贸ry (艢wi臋ty Krzy偶). Przew臋drowali艣my r贸wnie偶 najd艂u偶sz膮 grani膮 wapienn膮 G贸r 艢wi臋tokrzyskich 鈥 w rezerwacie g贸ry Zelejowa.

W wyprawie naszej nie mog艂o r贸wnie偶 zabrakn膮膰 odwiedzin u naszego patrona 鈥 Henryka Sienkiewicza. Zwiedzaniem muzeum w Obl臋gorku zako艅czyli艣my nasz膮 klasow膮 eskapad臋.

MAJ

16

Egzamin 贸smoklasisty – j臋zyk obcy nowo偶ytny

MAJ

15

Egzamin 贸smoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin 贸smoklasisty – j臋zyk polski

MAJ

9

艢wi臋to patrona szko艂y

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

MAR

22

Dzie艅 na zielono