Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

21 maja 2024 roku uczniowie klasy III A pojechali na wycieczkę do Mińska Mazowieckiego. Sprzyjała im znakomita pogoda, więc wybrali się na wyprawę komunikacją publiczną. W Muzeum Ziemi Mińskiej dzieci zwiedziły dawny zakład zegarmistrzowski rodziny Dąbrowskich i uczestniczyły w warsztatach zegarmistrzowskich. Następnie uczniowie udali się do pizzerii Biesiadowo, gdzie zgłębiali tajniki wyrobu pizzy.

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

MAR

22

Dzień na zielono

21 maja 2024 roku uczniowie klasy III A pojechali na wycieczkę do Mińska Mazowieckiego. Sprzyjała im znakomita pogoda, więc wybrali się na wyprawę komunikacją publiczną. W Muzeum Ziemi Mińskiej dzieci zwiedziły dawny zakład zegarmistrzowski rodziny Dąbrowskich i uczestniczyły w warsztatach zegarmistrzowskich. Następnie uczniowie udali się do pizzerii Biesiadowo, gdzie zgłębiali tajniki wyrobu pizzy.

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

MAR

22

Dzień na zielono