Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

W czwartek 23 maja klasa 8a miała okazję oderwać się od szkolnej rzeczywistości i wspólnie spędzić czas na wycieczce do parku trampolin „Stacja Grawitacja”. Po intensywnym okresie nauki i przygotowań do egzaminów, ten dzień był doskonałą okazją do regeneracji i aktywnego wypoczynku.

 

Przez ostatnie miesiące uczniowie wytrwale przygotowywali się do egzaminów, a w poprzednim tygodniu przystąpili do trzech ważnych testów. Stres związany z egzaminami wymagał od nich dużego zaangażowania i wysiłku, dlatego chwila wytchnienia była im bardzo potrzebna. „Stacja Grawitacja” okazała się idealnym miejscem do naładowania baterii i nabrania nowych sił.

 

Podczas wycieczki uczniowie mogli korzystać z licznych atrakcji parku trampolin, takich jak skakanie na trampolinach, wspinaczki, czy zjeżdżalnie. Jedną z ulubionych aktywności była gra w koszykówkę na specjalnych trampolinach, co dostarczyło wszystkim mnóstwo radości i zdrowej rywalizacji. Dodatkowym wyzwaniem była wspinaczka po parku linowym, która wymagała nie lada odwagi ze względu na wysokość. Każdy, kto podjął się tego zadania, mógł poczuć prawdziwą satysfakcję z pokonania własnych lęków i ograniczeń.

 

Aktywność fizyczna jest niezwykle ważna, szczególnie w okresie intensywnej nauki, gdy organizm potrzebuje ruchu, aby móc się zrelaksować i zregenerować. Skakanie na trampolinach, gra w koszykówkę oraz wspinaczka na parku linowym to doskonałe sposoby na spędzenie czasu w sposób aktywny, a jednocześnie świetna zabawa.

 

Nie mniej ważnym aspektem wycieczki była możliwość spędzenia czasu w gronie rówieśników. Wspólne zabawy i rywalizacja na trampolinach sprzyjały zacieśnianiu więzi towarzyskich i integracji klasy. Młodzież mogła wspólnie śmiać się i cieszyć chwilami spędzonymi razem. Tego rodzaju doświadczenia są niezwykle ważne dla budowania relacji i kształtowania umiejętności społecznych.

 

Wycieczka do „Stacji Grawitacja” była nie tylko doskonałą formą odpoczynku, ale także przypomnieniem, jak ważne jest aktywne spędzanie czasu oraz dbanie o relacje z rówieśnikami. Klasa 8a wróciła do szkoły pełna energii i pozytywnych wrażeń, gotowa na kolejne wyzwania.

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

MAR

22

Dzień na zielono

W czwartek 23 maja klasa 8a miała okazję oderwać się od szkolnej rzeczywistości i wspólnie spędzić czas na wycieczce do parku trampolin „Stacja Grawitacja”. Po intensywnym okresie nauki i przygotowań do egzaminów, ten dzień był doskonałą okazją do regeneracji i aktywnego wypoczynku.

 

Przez ostatnie miesiące uczniowie wytrwale przygotowywali się do egzaminów, a w poprzednim tygodniu przystąpili do trzech ważnych testów. Stres związany z egzaminami wymagał od nich dużego zaangażowania i wysiłku, dlatego chwila wytchnienia była im bardzo potrzebna. „Stacja Grawitacja” okazała się idealnym miejscem do naładowania baterii i nabrania nowych sił.

 

Podczas wycieczki uczniowie mogli korzystać z licznych atrakcji parku trampolin, takich jak skakanie na trampolinach, wspinaczki, czy zjeżdżalnie. Jedną z ulubionych aktywności była gra w koszykówkę na specjalnych trampolinach, co dostarczyło wszystkim mnóstwo radości i zdrowej rywalizacji. Dodatkowym wyzwaniem była wspinaczka po parku linowym, która wymagała nie lada odwagi ze względu na wysokość. Każdy, kto podjął się tego zadania, mógł poczuć prawdziwą satysfakcję z pokonania własnych lęków i ograniczeń.

 

Aktywność fizyczna jest niezwykle ważna, szczególnie w okresie intensywnej nauki, gdy organizm potrzebuje ruchu, aby móc się zrelaksować i zregenerować. Skakanie na trampolinach, gra w koszykówkę oraz wspinaczka na parku linowym to doskonałe sposoby na spędzenie czasu w sposób aktywny, a jednocześnie świetna zabawa.

 

Nie mniej ważnym aspektem wycieczki była możliwość spędzenia czasu w gronie rówieśników. Wspólne zabawy i rywalizacja na trampolinach sprzyjały zacieśnianiu więzi towarzyskich i integracji klasy. Młodzież mogła wspólnie śmiać się i cieszyć chwilami spędzonymi razem. Tego rodzaju doświadczenia są niezwykle ważne dla budowania relacji i kształtowania umiejętności społecznych.

 

Wycieczka do „Stacji Grawitacja” była nie tylko doskonałą formą odpoczynku, ale także przypomnieniem, jak ważne jest aktywne spędzanie czasu oraz dbanie o relacje z rówieśnikami. Klasa 8a wróciła do szkoły pełna energii i pozytywnych wrażeń, gotowa na kolejne wyzwania.

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

MAR

22

Dzień na zielono