Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

W dniu 07.05.2024 r. dwójka naszych reprezentantów wzięła udział w Mistrzostwach Powiatu mińskiego w biegach sprinterskich. Na dystansie 100 m Amelia Kowalczyk i Mateusz Kamiński współzawodniczyli o tytuł najlepszego w tej dyscyplinie. Obydwoje uzyskali kwalifikację do zawodów regionalnych w Siedlcach – Amelia zajmując III miejsce, Mateusz – miejsce I w powiecie mińskim. Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia na zawodach regionalnych.

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

MAR

22

Dzień na zielono

W dniu 07.05.2024 r. dwójka naszych reprezentantów wzięła udział w Mistrzostwach Powiatu mińskiego w biegach sprinterskich. Na dystansie 100 m Amelia Kowalczyk i Mateusz Kamiński współzawodniczyli o tytuł najlepszego w tej dyscyplinie. Obydwoje uzyskali kwalifikację do zawodów regionalnych w Siedlcach – Amelia zajmując III miejsce, Mateusz – miejsce I w powiecie mińskim. Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia na zawodach regionalnych.

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

MAR

22

Dzień na zielono