Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

Z piękny majowy poranek  Pszczółki oraz Biedronki  wyjechały na  salę zabaw . Humory dopisywały dzieciom już podczas wycieczki. Dzieci zostały zapoznane z zasadami zachowania się podczas pobytu w sali zabaw i przestrzegania ich, aby zapewnić sobie i innym bezpieczeństwo.  Przedszkolaki  miały do dyspozycji   zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami, karuzelę, mini samochody, ogromne klocki do układania i wiele innych atrakcji. Wszystkie zabawy przebiegały w bardzo wesołej i radosnej atmosferze. Sala zabaw to wymarzone miejsce dla przedszkolaków, w którym mogli aktywnie i atrakcyjnie spędzić czas. Była to doskonała okazja do  spożytkowania niezmierzonych pokładów energii naszych maluchów. Wszyscy doskonale się bawili co widać na zdjęciach. Zadowoleni,  pełni wrażeń i emocji wróciliśmy do przedszkola. Było super!!

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

MAR

22

Dzień na zielono

Z piękny majowy poranek  Pszczółki oraz Biedronki  wyjechały na  salę zabaw . Humory dopisywały dzieciom już podczas wycieczki. Dzieci zostały zapoznane z zasadami zachowania się podczas pobytu w sali zabaw i przestrzegania ich, aby zapewnić sobie i innym bezpieczeństwo.  Przedszkolaki  miały do dyspozycji   zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami, karuzelę, mini samochody, ogromne klocki do układania i wiele innych atrakcji. Wszystkie zabawy przebiegały w bardzo wesołej i radosnej atmosferze. Sala zabaw to wymarzone miejsce dla przedszkolaków, w którym mogli aktywnie i atrakcyjnie spędzić czas. Była to doskonała okazja do  spożytkowania niezmierzonych pokładów energii naszych maluchów. Wszyscy doskonale się bawili co widać na zdjęciach. Zadowoleni,  pełni wrażeń i emocji wróciliśmy do przedszkola. Było super!!

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

MAR

22

Dzień na zielono