Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

We wtorek 14go maja równo o godzinie 9.00 rozpoczęły się egzaminy ósmoklasistów. Potrwają one trzy dni. Dziś uczniowie zdają egzamin z języka polskiego, jutro z matematyki, a pojutrze z języka obcego. Wszystkim zdającym życzymy powodzenia i połamania długopisów.

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

MAR

22

Dzień na zielono

We wtorek 14go maja równo o godzinie 9.00 rozpoczęły się egzaminy ósmoklasistów. Potrwają one trzy dni. Dziś uczniowie zdają egzamin z języka polskiego, jutro z matematyki, a pojutrze z języka obcego. Wszystkim zdającym życzymy powodzenia i połamania długopisów.

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

MAR

22

Dzień na zielono