Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

10 maja 2024r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Patrona. Z tej okazji klasa III a przygotowała niecodzienne niespodzianki dla społeczności uczniów klas 0-III. Uczniowie mieli okazję spotkać samego Henryka Sienkiewicza, w którego wcielił się Antoni Foryś. A także mogli obejrzeć pokaz mody inspirowany wyglądem bohaterów książek polskiego noblisty. Na zakończenie występu artyści zaśpiewali „Dumkę na dwa serca”, piosenkę z filmu „Ogniem i mieczem”.

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

MAR

22

Dzień na zielono

10 maja 2024r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Patrona. Z tej okazji klasa III a przygotowała niecodzienne niespodzianki dla społeczności uczniów klas 0-III. Uczniowie mieli okazję spotkać samego Henryka Sienkiewicza, w którego wcielił się Antoni Foryś. A także mogli obejrzeć pokaz mody inspirowany wyglądem bohaterów książek polskiego noblisty. Na zakończenie występu artyści zaśpiewali „Dumkę na dwa serca”, piosenkę z filmu „Ogniem i mieczem”.

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

MAR

22

Dzień na zielono