Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

Uczniowie kończący naukę w szkole podstawowej stoją przed trudnym wyborem dalszej ścieżki kształcenia. Dnia 4 kwietnia 2024 r. w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy w Mińsku Mazowieckim odbyła się XX Powiatowa Giełda Szkół Ponadpodstawowych. Uczniowie klas 8a i 8b w tym dniu wzięli udział w dniu otwartym w popularnej Budowlance, a następnie podczas giełdy mieli możliwość zapoznania się z ofertą mińskich oraz okolicznych szkół. Niektórzy utwierdzili się w swoich wcześniejszych wyborach, inni dopiero podejmowali decyzję w jakiej szkole chcą się uczyć od września 2024 roku. Spotkania i rozmowy z uczniami poszczególnych szkół podczas giełdy są bardzo cenne, szczególnie dlatego że wśród nich było wielu naszych absolwentów. Dokonajcie przemyślanego wyboru.

 

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

MAR

22

Dzień na zielono

Uczniowie kończący naukę w szkole podstawowej stoją przed trudnym wyborem dalszej ścieżki kształcenia. Dnia 4 kwietnia 2024 r. w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy w Mińsku Mazowieckim odbyła się XX Powiatowa Giełda Szkół Ponadpodstawowych. Uczniowie klas 8a i 8b w tym dniu wzięli udział w dniu otwartym w popularnej Budowlance, a następnie podczas giełdy mieli możliwość zapoznania się z ofertą mińskich oraz okolicznych szkół. Niektórzy utwierdzili się w swoich wcześniejszych wyborach, inni dopiero podejmowali decyzję w jakiej szkole chcą się uczyć od września 2024 roku. Spotkania i rozmowy z uczniami poszczególnych szkół podczas giełdy są bardzo cenne, szczególnie dlatego że wśród nich było wielu naszych absolwentów. Dokonajcie przemyślanego wyboru.

 

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

MAR

22

Dzień na zielono