Mamy wreszcie trochę śniegu! To idealny moment, aby zaszaleć i ulepić bałwana. Zatem –  nie siedzimy w domu! Ogłaszamy konkurs na ulepienie bałwana – śnieżnego przyjaciela dużego, małego – bez różnicy. Ma być bałwan, któremu robimy zdjęcie.

Bałwana możecie lepić w pojedynkę lub w grupie (z rodzeństwem, z rodzicami lub z kolegami                                  i koleżankami z naszej szkoły).  Przesyłając zdjęcie w treści wiadomości należy wpisać:

– imię i nazwisko autora, klasę – jeśli bałwan jest efektem pracy jednej osoby;

– nazwę zespołu oraz imiona i nazwiska członków grupy, w przypadku uczniów również klasę – jeśli bałwan jest efektem pracy zespołowej.

Na zdjęciu razem z bałwanem powinien znaleźć się przynajmniej jeden uczeń z naszej szkoły.

Kryteria oceny: pomysłowość, staranność, szaleństwo, ogólne wrażenie artystyczne, nawiązanie do tematyki konkursowej.

Jury wybierze 10 najzabawniejszych  zdjęć, które zostaną nagrodzone i wyeksponowane w szkole.

Zdjęcia wysyłamy na adres   nina_cudna-makos@zs-stanislawow.pl.

Termin nadsyłania zdjęć – 23.02.2024 r.

Do dzieła, wychodźcie z domu i szalejcie na całego!!! Pamiętajcie, śnieg nie będzie leżał wiecznie😊

organizator: nauczyciele zespołu matematyczno-przyrodniczego

– imię i nazwisko autora, klasę – jeśli bałwan jest efektem pracy jednej osoby;

Zdjęcia wysyłamy na adres   nina_cudna-makos@zs-stanislawow.pl.

Termin nadsyłania zdjęć – 23.02.2024 r.

organizator: nauczyciele zespołu matematyczno-przyrodniczego