Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

Podczas Jarmarku Marcińskiego Rada Rodziców naszej szkoły miała swoje stoisko. Można było kupić pyszne ciasta, popcorn, watę cukrową, kawę, herbatę oraz ozdoby świąteczne. Dochód ze sprzedaży będzie wykorzystany na potrzeby dzieci uczących się w naszej szkole.

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

MAR

22

Dzień na zielono

Podczas Jarmarku Marcińskiego Rada Rodziców naszej szkoły miała swoje stoisko. Można było kupić pyszne ciasta, popcorn, watę cukrową, kawę, herbatę oraz ozdoby świąteczne. Dochód ze sprzedaży będzie wykorzystany na potrzeby dzieci uczących się w naszej szkole.

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

MAR

22

Dzień na zielono