Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

Dzień Tabliczki Mnożenia to akcja, która ma zachęcić uczniów do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodzienny sposób. Dla uczniów klasy III a wychowawczyni pani Katarzyna Jackiewicz podzieliła salę na kilka stanowisk. Każde z nich to była inna zabawa. Uczniowie podczas lekcji zmieniali stanowiska co kilka minut, grając tym samym w różne gry. Jak widać z nauki można czerpać przyjemność i dobrze się bawić.

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

MAR

22

Dzień na zielono

Dzień Tabliczki Mnożenia to akcja, która ma zachęcić uczniów do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodzienny sposób. Dla uczniów klasy III a wychowawczyni pani Katarzyna Jackiewicz podzieliła salę na kilka stanowisk. Każde z nich to była inna zabawa. Uczniowie podczas lekcji zmieniali stanowiska co kilka minut, grając tym samym w różne gry. Jak widać z nauki można czerpać przyjemność i dobrze się bawić.

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

MAR

22

Dzień na zielono