Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

10 listopada klasy 1-3 oraz zerówki i starsze grupy przedszkolne wzięły udział w uroczystej akademii z okazji Święta Niepodległości, którą przygotowali uczniowie klasy 2 b.

     Akademia była przygotowana w formie lekcji historii, która przybliżyła uczniom tragiczne losy naszej Ojczyzny i radość z odzyskania niepodległości po 123 latach niewoli.

     Uczniowie klasy 2 b pięknie recytowali wiersze i uatrakcyjnili swój występ  wykonaniem kilku znanych żołnierskich pieśni.  Widzowie słuchali swoich kolegów z uwagą i nagrodzili ich gromkimi brawami.

      Uroczystość ta była dla wszystkich wspaniałą lekcją patriotyzmu. Uczestnicząc corocznie w obchodach Święta Niepodległości dajemy wyraz pamięci o tych wszystkich, dzięki którym żyjemy dzisiaj w wolnej Polsce.

GRU.

5

Dzień otwarty

Dla rodziców uczniów klas I-VIII organizujemy dzień otwarty w godzinach 17,00 - 19,00. Zapisy przez sekretariat.

LIS

25

Światowy Dzień Pluszowego Misia

W naszej szkole obchodzony 24 listopada (piątek). Dzieci mogą przynieść ze sobą do szkoły ulubioną maskotkę.

LIS

21

Dzień Życzliwości

LIS

20

Rocznica uchwalenia Konwencji o Prawach Dziecka

LIS

11

Narodowe Święto Niepodległości

PAŹ

17

Dzień Edukacji Narodowej

Obchody Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole odbędą się w dniu 17.10.2023 r. 10.05 - uroczysta akademia dla klas 1-3 oraz 4 i 5; 14.00 - uroczysta akademia dla klas 6-8. W tym dniu uczniów obowiązuje strój galowy.

10 listopada klasy 1-3 oraz zerówki i starsze grupy przedszkolne wzięły udział w uroczystej akademii z okazji Święta Niepodległości, którą przygotowali uczniowie klasy 2 b.

     Akademia była przygotowana w formie lekcji historii, która przybliżyła uczniom tragiczne losy naszej Ojczyzny i radość z odzyskania niepodległości po 123 latach niewoli.

     Uczniowie klasy 2 b pięknie recytowali wiersze i uatrakcyjnili swój występ  wykonaniem kilku znanych żołnierskich pieśni.  Widzowie słuchali swoich kolegów z uwagą i nagrodzili ich gromkimi brawami.

      Uroczystość ta była dla wszystkich wspaniałą lekcją patriotyzmu. Uczestnicząc corocznie w obchodach Święta Niepodległości dajemy wyraz pamięci o tych wszystkich, dzięki którym żyjemy dzisiaj w wolnej Polsce.

GRU.

5

Dzień otwarty

Dla rodziców uczniów klas I-VIII organizujemy dzień otwarty w godzinach 17,00 - 19,00. Zapisy przez sekretariat.

LIS

25

Światowy Dzień Pluszowego Misia

W naszej szkole obchodzony 24 listopada (piątek). Dzieci mogą przynieść ze sobą do szkoły ulubioną maskotkę.

LIS

21

Dzień Życzliwości

LIS

20

Rocznica uchwalenia Konwencji o Prawach Dziecka

LIS

11

Narodowe Święto Niepodległości

PAŹ

17

Dzień Edukacji Narodowej

Obchody Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole odbędą się w dniu 17.10.2023 r. 10.05 - uroczysta akademia dla klas 1-3 oraz 4 i 5; 14.00 - uroczysta akademia dla klas 6-8. W tym dniu uczniów obowiązuje strój galowy.