Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

10 listopada klasy 1-3 oraz zerówki i starsze grupy przedszkolne wzięły udział w uroczystej akademii z okazji Święta Niepodległości, którą przygotowali uczniowie klasy 2 b.

     Akademia była przygotowana w formie lekcji historii, która przybliżyła uczniom tragiczne losy naszej Ojczyzny i radość z odzyskania niepodległości po 123 latach niewoli.

     Uczniowie klasy 2 b pięknie recytowali wiersze i uatrakcyjnili swój występ  wykonaniem kilku znanych żołnierskich pieśni.  Widzowie słuchali swoich kolegów z uwagą i nagrodzili ich gromkimi brawami.

      Uroczystość ta była dla wszystkich wspaniałą lekcją patriotyzmu. Uczestnicząc corocznie w obchodach Święta Niepodległości dajemy wyraz pamięci o tych wszystkich, dzięki którym żyjemy dzisiaj w wolnej Polsce.

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAR

22

Dzień na zielono

10 listopada klasy 1-3 oraz zerówki i starsze grupy przedszkolne wzięły udział w uroczystej akademii z okazji Święta Niepodległości, którą przygotowali uczniowie klasy 2 b.

     Akademia była przygotowana w formie lekcji historii, która przybliżyła uczniom tragiczne losy naszej Ojczyzny i radość z odzyskania niepodległości po 123 latach niewoli.

     Uczniowie klasy 2 b pięknie recytowali wiersze i uatrakcyjnili swój występ  wykonaniem kilku znanych żołnierskich pieśni.  Widzowie słuchali swoich kolegów z uwagą i nagrodzili ich gromkimi brawami.

      Uroczystość ta była dla wszystkich wspaniałą lekcją patriotyzmu. Uczestnicząc corocznie w obchodach Święta Niepodległości dajemy wyraz pamięci o tych wszystkich, dzięki którym żyjemy dzisiaj w wolnej Polsce.

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAR

22

Dzień na zielono