To stosowane w przypadku zatrzymania krążenia urządzenie, które wyzwala impuls elektryczny w celu zatrzymania migotania komór i przywrócenia prawidłowej akcji serca.
Korzystać z AED potrafią już uczniowie klas IV naszego Zespołu Szkolnego!
W ramach zajęć Małego Ratownika z panią Anną Słowik, uczniowie przypomnieli sobie podstawowe zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz zapoznali się z działaniem AED. Pozyskane wiadomości wykorzystywali w praktyce podczas ćwiczeń na AED treningowym, który udostępniła nam OSP Stanisławów.
Serdeczne podziękowania kierujemy do Pani Wójt Kingi Anny Sosińskiej za przekazanie naszej szkole tego cennego urządzenia oraz troskę o bezpieczeństwo naszych uczniów.

Rocznica uchwalenia Konwencji o Prawach Dziecka

PAŹ

Dzień Edukacji Narodowej

Obchody Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole odbędą się w dniu 17.10.2023 r. 10.05 - uroczysta akademia dla klas 1-3 oraz 4 i 5; 14.00 - uroczysta akademia dla klas 6-8. W tym dniu uczniów obowiązuje strój galowy.
Korzystać z AED potrafią już uczniowie klas IV naszego Zespołu Szkolnego!

Rocznica uchwalenia Konwencji o Prawach Dziecka

PAŹ