Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

8 listopada 2023 r. uczniowie klasy 3a, 3b i 2a uczestniczyli w lekcji filmowej w Miejskiej Szkole Artystycznej w Mińsku Mazowieckim. Podczas zajęć dzieci wyruszyły w podroż po świecie dubbingu. Dowiedziały się, jak długą drogę przemierza bajka obcojęzyczna zanim trafi do polskich kin. Znany aktor Jarosław Boberek zabrał dzieci na wirtualny spacer po studiu dubbingowym. Świetna zabawa połączona była z nauką. Dzieci wykonywały ćwiczenia dykcyjne z aktorem, odkrywały, kto użycza głosu znanym postaciom z filmów. Na zakończenie miały możliwość obejrzeć bajkę p.t. „Po prostu super”.  

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

MAR

22

Dzień na zielono

8 listopada 2023 r. uczniowie klasy 3a, 3b i 2a uczestniczyli w lekcji filmowej w Miejskiej Szkole Artystycznej w Mińsku Mazowieckim. Podczas zajęć dzieci wyruszyły w podroż po świecie dubbingu. Dowiedziały się, jak długą drogę przemierza bajka obcojęzyczna zanim trafi do polskich kin. Znany aktor Jarosław Boberek zabrał dzieci na wirtualny spacer po studiu dubbingowym. Świetna zabawa połączona była z nauką. Dzieci wykonywały ćwiczenia dykcyjne z aktorem, odkrywały, kto użycza głosu znanym postaciom z filmów. Na zakończenie miały możliwość obejrzeć bajkę p.t. „Po prostu super”.  

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

MAR

22

Dzień na zielono