Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

8 listopada 2023 r. uczniowie klasy 3a, 3b i 2a uczestniczyli w lekcji filmowej w Miejskiej Szkole Artystycznej w Mińsku Mazowieckim. Podczas zajęć dzieci wyruszyły w podroż po świecie dubbingu. Dowiedziały się, jak długą drogę przemierza bajka obcojęzyczna zanim trafi do polskich kin. Znany aktor Jarosław Boberek zabrał dzieci na wirtualny spacer po studiu dubbingowym. Świetna zabawa połączona była z nauką. Dzieci wykonywały ćwiczenia dykcyjne z aktorem, odkrywały, kto użycza głosu znanym postaciom z filmów. Na zakończenie miały możliwość obejrzeć bajkę p.t. „Po prostu super”.  

GRU.

5

Dzień otwarty

Dla rodziców uczniów klas I-VIII organizujemy dzień otwarty w godzinach 17,00 - 19,00. Zapisy przez sekretariat.

LIS

25

Światowy Dzień Pluszowego Misia

W naszej szkole obchodzony 24 listopada (piątek). Dzieci mogą przynieść ze sobą do szkoły ulubioną maskotkę.

LIS

21

Dzień Życzliwości

LIS

20

Rocznica uchwalenia Konwencji o Prawach Dziecka

LIS

11

Narodowe Święto Niepodległości

PAŹ

17

Dzień Edukacji Narodowej

Obchody Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole odbędą się w dniu 17.10.2023 r. 10.05 - uroczysta akademia dla klas 1-3 oraz 4 i 5; 14.00 - uroczysta akademia dla klas 6-8. W tym dniu uczniów obowiązuje strój galowy.

8 listopada 2023 r. uczniowie klasy 3a, 3b i 2a uczestniczyli w lekcji filmowej w Miejskiej Szkole Artystycznej w Mińsku Mazowieckim. Podczas zajęć dzieci wyruszyły w podroż po świecie dubbingu. Dowiedziały się, jak długą drogę przemierza bajka obcojęzyczna zanim trafi do polskich kin. Znany aktor Jarosław Boberek zabrał dzieci na wirtualny spacer po studiu dubbingowym. Świetna zabawa połączona była z nauką. Dzieci wykonywały ćwiczenia dykcyjne z aktorem, odkrywały, kto użycza głosu znanym postaciom z filmów. Na zakończenie miały możliwość obejrzeć bajkę p.t. „Po prostu super”.  

GRU.

5

Dzień otwarty

Dla rodziców uczniów klas I-VIII organizujemy dzień otwarty w godzinach 17,00 - 19,00. Zapisy przez sekretariat.

LIS

25

Światowy Dzień Pluszowego Misia

W naszej szkole obchodzony 24 listopada (piątek). Dzieci mogą przynieść ze sobą do szkoły ulubioną maskotkę.

LIS

21

Dzień Życzliwości

LIS

20

Rocznica uchwalenia Konwencji o Prawach Dziecka

LIS

11

Narodowe Święto Niepodległości

PAŹ

17

Dzień Edukacji Narodowej

Obchody Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole odbędą się w dniu 17.10.2023 r. 10.05 - uroczysta akademia dla klas 1-3 oraz 4 i 5; 14.00 - uroczysta akademia dla klas 6-8. W tym dniu uczniów obowiązuje strój galowy.