Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

W dniu 7-go listopada Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole Dzień postaci z bajek. Chętne dzieci mogły przebrać się za dowolną postać z bajki, a członkinie samorządu w klasach 0 i 1-3 czytały dzieciom bajki.

MAR

22

Dzień na zielono

MAR

21

Światowy Dzień Zespołu Downa

Dzień kolorowej skarpetki

MAR

20

Dzień na opak

ubrania zakładamy na lewą stronę

MAR

19

Dzień szalonej fryzury

MAR

18

Dzień bez plecaka

LUT

5

Tłusty czwartek

W dniu 7-go listopada Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole Dzień postaci z bajek. Chętne dzieci mogły przebrać się za dowolną postać z bajki, a członkinie samorządu w klasach 0 i 1-3 czytały dzieciom bajki.

MAR

22

Dzień na zielono

MAR

21

Światowy Dzień Zespołu Downa

Dzień kolorowej skarpetki

MAR

20

Dzień na opak

ubrania zakładamy na lewą stronę

MAR

19

Dzień szalonej fryzury

MAR

18

Dzień bez plecaka

LUT

5

Tłusty czwartek