Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

W okresie wrzesień – październik roku szkolnego 2023/2024 nasi uczniowie brali udział w następujących zawodach sportowych organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy:

 

  1. Mistrzostwa powiatu mińskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych (21.09.2023)

 

W dyscyplinie tej szkołę naszą reprezentowali:

dziewczęta – Pszczółkowska Maria, Tabor Maja, Kowalczyk Amelia, Brogowska Zuzanna, Suchocka Sandra, Piątkowska Lena, Wielgo Antonina, Mateńka Monika oraz Czapska Maja;

chłopcy – Bronarski Ksawery, Laszkowski Gustaw, Mielcarz Dominik, Gnich Stanisław, Jaros Jakub, Czerwiński Aleksander, Gorzkowski Mateusz, Kaim Aleksander.

 

Niestety – tym razem naszym biegaczom nie udało się wywalczyć awansu do wyższego etapu zawodów w tej pięknej, wymagającej dyscyplinie sportu. Życzymy sukcesów w przyszłości.

  1. Mistrzostwa Powiatu Mińskiego w Piłce Nożnej klas IV – VI (faza grupowa, 29.09.2023)

 

Oto nasi piłkarze młodsi:

– Czerwiński Aleksander, Kwiatek Mikołaj, Gnich Stanisław, Zdunek Krystian, Cieślak Wojciech, Laszkowski Kajetan, Grabski Filip, Faryś Szymon, Rawski Karol i Narojczyk Łukasz.

 

W tej kategorii wiekowej (2011 – 2013) występy naszych reprezentantów zakończyły się na fazie grupowej.

  1. Mistrzostwa Powiatu Mińskiego w Piłce Nożnej klas VII – VIII (faza grupowa, 06.10.2023)

 

Nasi  piłkarze starsi to:

– Matczak Kacper, Kamiński Mateusz, Bronarski Ksawery, Mroczek Bartosz, Laszkowski Gustaw, Mielcarz Dominik, Półchłopek Fabian, Stępień Oliwier, Więch Marcel, Wojdyna Jakub.

 

Po zwycięstwie w fazie grupowej reprezentacja naszej szkoły awansowała do rozgrywek finałowych (16.10.2023) gdzie wywalczyła zaszczytne IV miejsce. Gratulujemy!

CZE

21

Zakończenie roku szkolnego

8.15 msza święta, 9.00 uroczystości w szkole

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

W okresie wrzesień – październik roku szkolnego 2023/2024 nasi uczniowie brali udział w następujących zawodach sportowych organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy:

 

  1. Mistrzostwa powiatu mińskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych (21.09.2023)

 

W dyscyplinie tej szkołę naszą reprezentowali:

dziewczęta – Pszczółkowska Maria, Tabor Maja, Kowalczyk Amelia, Brogowska Zuzanna, Suchocka Sandra, Piątkowska Lena, Wielgo Antonina, Mateńka Monika oraz Czapska Maja;

chłopcy – Bronarski Ksawery, Laszkowski Gustaw, Mielcarz Dominik, Gnich Stanisław, Jaros Jakub, Czerwiński Aleksander, Gorzkowski Mateusz, Kaim Aleksander.

 

Niestety – tym razem naszym biegaczom nie udało się wywalczyć awansu do wyższego etapu zawodów w tej pięknej, wymagającej dyscyplinie sportu. Życzymy sukcesów w przyszłości.

  1. Mistrzostwa Powiatu Mińskiego w Piłce Nożnej klas IV – VI (faza grupowa, 29.09.2023)

 

Oto nasi piłkarze młodsi:

– Czerwiński Aleksander, Kwiatek Mikołaj, Gnich Stanisław, Zdunek Krystian, Cieślak Wojciech, Laszkowski Kajetan, Grabski Filip, Faryś Szymon, Rawski Karol i Narojczyk Łukasz.

 

W tej kategorii wiekowej (2011 – 2013) występy naszych reprezentantów zakończyły się na fazie grupowej.

  1. Mistrzostwa Powiatu Mińskiego w Piłce Nożnej klas VII – VIII (faza grupowa, 06.10.2023)

 

Nasi  piłkarze starsi to:

– Matczak Kacper, Kamiński Mateusz, Bronarski Ksawery, Mroczek Bartosz, Laszkowski Gustaw, Mielcarz Dominik, Półchłopek Fabian, Stępień Oliwier, Więch Marcel, Wojdyna Jakub.

 

Po zwycięstwie w fazie grupowej reprezentacja naszej szkoły awansowała do rozgrywek finałowych (16.10.2023) gdzie wywalczyła zaszczytne IV miejsce. Gratulujemy!

CZE

21

Zakończenie roku szkolnego

8.15 msza święta, 9.00 uroczystości w szkole

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami