W okresie wrzesień – październik roku szkolnego 2023/2024 nasi uczniowie brali udział w następujących zawodach sportowych organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy:

1. Mistrzostwa powiatu mińskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych (21.09.2023)

W dyscyplinie tej szkołę naszą reprezentowali:

dziewczęta – Pszczółkowska Maria, Tabor Maja, Kowalczyk Amelia, Brogowska Zuzanna, Suchocka Sandra, Piątkowska Lena, Wielgo Antonina, Mateńka Monika oraz Czapska Maja;

chłopcy – Bronarski Ksawery, Laszkowski Gustaw, Mielcarz Dominik, Gnich Stanisław, Jaros Jakub, Czerwiński Aleksander, Gorzkowski Mateusz, Kaim Aleksander.

Niestety – tym razem naszym biegaczom nie udało się wywalczyć awansu do wyższego etapu zawodów w tej pięknej, wymagającej dyscyplinie sportu. Życzymy sukcesów w przyszłości.

1. Mistrzostwa Powiatu Mińskiego w Piłce Nożnej klas IV – VI (faza grupowa, 29.09.2023)

Oto nasi piłkarze młodsi:

– Czerwiński Aleksander, Kwiatek Mikołaj, Gnich Stanisław, Zdunek Krystian, Cieślak Wojciech, Laszkowski Kajetan, Grabski Filip, Faryś Szymon, Rawski Karol i Narojczyk Łukasz.

W tej kategorii wiekowej (2011 – 2013) występy naszych reprezentantów zakończyły się na fazie grupowej.

1. Mistrzostwa Powiatu Mińskiego w Piłce Nożnej klas VII – VIII (faza grupowa, 06.10.2023)

Nasi  piłkarze starsi to:

– Matczak Kacper, Kamiński Mateusz, Bronarski Ksawery, Mroczek Bartosz, Laszkowski Gustaw, Mielcarz Dominik, Półchłopek Fabian, Stępień Oliwier, Więch Marcel, Wojdyna Jakub.

Po zwycięstwie w fazie grupowej reprezentacja naszej szkoły awansowała do rozgrywek finałowych (16.10.2023) gdzie wywalczyła zaszczytne IV miejsce. Gratulujemy!

Światowy Dzień Zespołu Downa

Dzień kolorowej skarpetki

Dzień na opak

ubrania zakładamy na lewą stronę