Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

W dniu dzisiejszym odbyła się pierwsza w tym roku próbna ewakuacja w naszej szkole.

Po sygnale dźwiękowym w postaci – 3 długich dzwonków uczniowie wraz z nauczycielami opuścili budynek szkoły i udali się na miejsce zbiórki czyli boisko szkolne. Nauczyciele na podstawie dziennika przekazali panu dyrektorowi Janowi Lesiowi prowadzącemu akcję ewakuacyjną informacje dotyczące stanu liczebności klas.

Ewakuacja przebiegła sprawnie.

MAR

22

Dzień na zielono

MAR

21

Światowy Dzień Zespołu Downa

Dzień kolorowej skarpetki

MAR

20

Dzień na opak

ubrania zakładamy na lewą stronę

MAR

19

Dzień szalonej fryzury

MAR

18

Dzień bez plecaka

LUT

5

Tłusty czwartek

W dniu dzisiejszym odbyła się pierwsza w tym roku próbna ewakuacja w naszej szkole.

Po sygnale dźwiękowym w postaci – 3 długich dzwonków uczniowie wraz z nauczycielami opuścili budynek szkoły i udali się na miejsce zbiórki czyli boisko szkolne. Nauczyciele na podstawie dziennika przekazali panu dyrektorowi Janowi Lesiowi prowadzącemu akcję ewakuacyjną informacje dotyczące stanu liczebności klas.

Ewakuacja przebiegła sprawnie.

MAR

22

Dzień na zielono

MAR

21

Światowy Dzień Zespołu Downa

Dzień kolorowej skarpetki

MAR

20

Dzień na opak

ubrania zakładamy na lewą stronę

MAR

19

Dzień szalonej fryzury

MAR

18

Dzień bez plecaka

LUT

5

Tłusty czwartek