Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

W dniu 4 października klasy 1b i 1c wzięły udział w wycieczce do gospodarstwa agroturystycznego Leszczynowe Zacisze w Rozalinie. Celem jej było przybliżenie uczniom warunków życia na wsi, zdrowego trybu życia oraz umożliwienie dzieciom kontaktu z ekosystemem pola oraz zwierzętami hodowlanymi. Wozem dzieci udały się na pole, gdzie gospodyni zapoznała je z uprawą i budową ziemniaka. Następnie uczniowie wzięli udział w wykopkach. Po powrocie na gospodarstwo wspólnie  z gospodarzami przygotowaliśmy placki ziemniaczane. Dzieci brały udział w karmieniu zwierząt. W otoczeniu gospodarstwa zorganizowane były miejsca zachęcające do aktywności ruchowej: plac zabaw, stodoła z sianem, która okazała się najlepszą atrakcją.  Na zakończenie degustowaliśmy pieczone ziemniaki i kiełbaski z ogniska.

MAR

22

Dzień na zielono

MAR

21

Światowy Dzień Zespołu Downa

Dzień kolorowej skarpetki

MAR

20

Dzień na opak

ubrania zakładamy na lewą stronę

MAR

19

Dzień szalonej fryzury

MAR

18

Dzień bez plecaka

LUT

5

Tłusty czwartek

W dniu 4 października klasy 1b i 1c wzięły udział w wycieczce do gospodarstwa agroturystycznego Leszczynowe Zacisze w Rozalinie. Celem jej było przybliżenie uczniom warunków życia na wsi, zdrowego trybu życia oraz umożliwienie dzieciom kontaktu z ekosystemem pola oraz zwierzętami hodowlanymi. Wozem dzieci udały się na pole, gdzie gospodyni zapoznała je z uprawą i budową ziemniaka. Następnie uczniowie wzięli udział w wykopkach. Po powrocie na gospodarstwo wspólnie  z gospodarzami przygotowaliśmy placki ziemniaczane. Dzieci brały udział w karmieniu zwierząt. W otoczeniu gospodarstwa zorganizowane były miejsca zachęcające do aktywności ruchowej: plac zabaw, stodoła z sianem, która okazała się najlepszą atrakcją.  Na zakończenie degustowaliśmy pieczone ziemniaki i kiełbaski z ogniska.

MAR

22

Dzień na zielono

MAR

21

Światowy Dzień Zespołu Downa

Dzień kolorowej skarpetki

MAR

20

Dzień na opak

ubrania zakładamy na lewą stronę

MAR

19

Dzień szalonej fryzury

MAR

18

Dzień bez plecaka

LUT

5

Tłusty czwartek