Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

W dniu 4 października klasy 1b i 1c wzięły udział w wycieczce do gospodarstwa agroturystycznego Leszczynowe Zacisze w Rozalinie. Celem jej było przybliżenie uczniom warunków życia na wsi, zdrowego trybu życia oraz umożliwienie dzieciom kontaktu z ekosystemem pola oraz zwierzętami hodowlanymi. Wozem dzieci udały się na pole, gdzie gospodyni zapoznała je z uprawą i budową ziemniaka. Następnie uczniowie wzięli udział w wykopkach. Po powrocie na gospodarstwo wspólnie  z gospodarzami przygotowaliśmy placki ziemniaczane. Dzieci brały udział w karmieniu zwierząt. W otoczeniu gospodarstwa zorganizowane były miejsca zachęcające do aktywności ruchowej: plac zabaw, stodoła z sianem, która okazała się najlepszą atrakcją.  Na zakończenie degustowaliśmy pieczone ziemniaki i kiełbaski z ogniska.

GRU.

5

Dzień otwarty

Dla rodziców uczniów klas I-VIII organizujemy dzień otwarty w godzinach 17,00 - 19,00. Zapisy przez sekretariat.

LIS

25

Światowy Dzień Pluszowego Misia

W naszej szkole obchodzony 24 listopada (piątek). Dzieci mogą przynieść ze sobą do szkoły ulubioną maskotkę.

LIS

21

Dzień Życzliwości

LIS

20

Rocznica uchwalenia Konwencji o Prawach Dziecka

LIS

11

Narodowe Święto Niepodległości

PAŹ

17

Dzień Edukacji Narodowej

Obchody Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole odbędą się w dniu 17.10.2023 r. 10.05 - uroczysta akademia dla klas 1-3 oraz 4 i 5; 14.00 - uroczysta akademia dla klas 6-8. W tym dniu uczniów obowiązuje strój galowy.

W dniu 4 października klasy 1b i 1c wzięły udział w wycieczce do gospodarstwa agroturystycznego Leszczynowe Zacisze w Rozalinie. Celem jej było przybliżenie uczniom warunków życia na wsi, zdrowego trybu życia oraz umożliwienie dzieciom kontaktu z ekosystemem pola oraz zwierzętami hodowlanymi. Wozem dzieci udały się na pole, gdzie gospodyni zapoznała je z uprawą i budową ziemniaka. Następnie uczniowie wzięli udział w wykopkach. Po powrocie na gospodarstwo wspólnie  z gospodarzami przygotowaliśmy placki ziemniaczane. Dzieci brały udział w karmieniu zwierząt. W otoczeniu gospodarstwa zorganizowane były miejsca zachęcające do aktywności ruchowej: plac zabaw, stodoła z sianem, która okazała się najlepszą atrakcją.  Na zakończenie degustowaliśmy pieczone ziemniaki i kiełbaski z ogniska.

GRU.

5

Dzień otwarty

Dla rodziców uczniów klas I-VIII organizujemy dzień otwarty w godzinach 17,00 - 19,00. Zapisy przez sekretariat.

LIS

25

Światowy Dzień Pluszowego Misia

W naszej szkole obchodzony 24 listopada (piątek). Dzieci mogą przynieść ze sobą do szkoły ulubioną maskotkę.

LIS

21

Dzień Życzliwości

LIS

20

Rocznica uchwalenia Konwencji o Prawach Dziecka

LIS

11

Narodowe Święto Niepodległości

PAŹ

17

Dzień Edukacji Narodowej

Obchody Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole odbędą się w dniu 17.10.2023 r. 10.05 - uroczysta akademia dla klas 1-3 oraz 4 i 5; 14.00 - uroczysta akademia dla klas 6-8. W tym dniu uczniów obowiązuje strój galowy.