Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

Jesień to bardzo kolorowa pora roku. Dojrzewa wtedy wiele warzyw i owoców, które są bardzo smaczne i wartościowe. Uczniowie klasy 2a z darów jesieni zrobiły stworki – cudaki. Wyszły śmieszne, kolorowe i pachnące cudaczki.

MAR

22

Dzień na zielono

MAR

21

Światowy Dzień Zespołu Downa

Dzień kolorowej skarpetki

MAR

20

Dzień na opak

ubrania zakładamy na lewą stronę

MAR

19

Dzień szalonej fryzury

MAR

18

Dzień bez plecaka

LUT

5

Tłusty czwartek

Jesień to bardzo kolorowa pora roku. Dojrzewa wtedy wiele warzyw i owoców, które są bardzo smaczne i wartościowe. Uczniowie klasy 2a z darów jesieni zrobiły stworki – cudaki. Wyszły śmieszne, kolorowe i pachnące cudaczki.

MAR

22

Dzień na zielono

MAR

21

Światowy Dzień Zespołu Downa

Dzień kolorowej skarpetki

MAR

20

Dzień na opak

ubrania zakładamy na lewą stronę

MAR

19

Dzień szalonej fryzury

MAR

18

Dzień bez plecaka

LUT

5

Tłusty czwartek