Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbyło się bardzo ważne wydarzenie – wybory na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Od tygodnia czterech kandydatów zabiegało o głosy wśród uczniów przedstawiając swój program i pomysły na działalność samorządu w rozpoczynającym się roku szkolnym. Dziś rano każdy obecny uczeń w szkole miał możliwość podjąć decyzję na kogo oddać swój głos. Głosowało 249 uczniów, dwóch uczniów odmówiło udziału w wyborach, a jeden głos był nieważny. Większością głosów – 159, na stanowisko przewodniczącej SU została powołana Maria Pszczółkowska z klasy 8a. Kolejne głosy rozłożyły się następująco: Karol Rawski – 40, Amelia Czerwińska – 31, Amelia Kacprzyk – 16. Wyniki wyborów uroczyście ogłosił dyrektor pan Jan Leś.

GRU.

5

Dzień otwarty

Dla rodziców uczniów klas I-VIII organizujemy dzień otwarty w godzinach 17,00 - 19,00. Zapisy przez sekretariat.

LIS

25

Światowy Dzień Pluszowego Misia

W naszej szkole obchodzony 24 listopada (piątek). Dzieci mogą przynieść ze sobą do szkoły ulubioną maskotkę.

LIS

21

Dzień Życzliwości

LIS

20

Rocznica uchwalenia Konwencji o Prawach Dziecka

LIS

11

Narodowe Święto Niepodległości

PAŹ

17

Dzień Edukacji Narodowej

Obchody Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole odbędą się w dniu 17.10.2023 r. 10.05 - uroczysta akademia dla klas 1-3 oraz 4 i 5; 14.00 - uroczysta akademia dla klas 6-8. W tym dniu uczniów obowiązuje strój galowy.

W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbyło się bardzo ważne wydarzenie – wybory na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Od tygodnia czterech kandydatów zabiegało o głosy wśród uczniów przedstawiając swój program i pomysły na działalność samorządu w rozpoczynającym się roku szkolnym. Dziś rano każdy obecny uczeń w szkole miał możliwość podjąć decyzję na kogo oddać swój głos. Głosowało 249 uczniów, dwóch uczniów odmówiło udziału w wyborach, a jeden głos był nieważny. Większością głosów – 159, na stanowisko przewodniczącej SU została powołana Maria Pszczółkowska z klasy 8a. Kolejne głosy rozłożyły się następująco: Karol Rawski – 40, Amelia Czerwińska – 31, Amelia Kacprzyk – 16. Wyniki wyborów uroczyście ogłosił dyrektor pan Jan Leś.

GRU.

5

Dzień otwarty

Dla rodziców uczniów klas I-VIII organizujemy dzień otwarty w godzinach 17,00 - 19,00. Zapisy przez sekretariat.

LIS

25

Światowy Dzień Pluszowego Misia

W naszej szkole obchodzony 24 listopada (piątek). Dzieci mogą przynieść ze sobą do szkoły ulubioną maskotkę.

LIS

21

Dzień Życzliwości

LIS

20

Rocznica uchwalenia Konwencji o Prawach Dziecka

LIS

11

Narodowe Święto Niepodległości

PAŹ

17

Dzień Edukacji Narodowej

Obchody Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole odbędą się w dniu 17.10.2023 r. 10.05 - uroczysta akademia dla klas 1-3 oraz 4 i 5; 14.00 - uroczysta akademia dla klas 6-8. W tym dniu uczniów obowiązuje strój galowy.