W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbyło się bardzo ważne wydarzenie – wybory na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Od tygodnia czterech kandydatów zabiegało o głosy wśród uczniów przedstawiając swój program i pomysły na działalność samorządu w rozpoczynającym się roku szkolnym. Dziś rano każdy obecny uczeń w szkole miał możliwość podjąć decyzję na kogo oddać swój głos. Głosowało 249 uczniów, dwóch uczniów odmówiło udziału w wyborach, a jeden głos był nieważny. Większością głosów – 159, na stanowisko przewodniczącej SU została powołana Maria Pszczółkowska z klasy 8a. Kolejne głosy rozłożyły się następująco: Karol Rawski – 40, Amelia Czerwińska – 31, Amelia Kacprzyk – 16. Wyniki wyborów uroczyście ogłosił dyrektor pan Jan Leś.

Światowy Dzień Zespołu Downa

Dzień kolorowej skarpetki