Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbyło się bardzo ważne wydarzenie – wybory na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Od tygodnia czterech kandydatów zabiegało o głosy wśród uczniów przedstawiając swój program i pomysły na działalność samorządu w rozpoczynającym się roku szkolnym. Dziś rano każdy obecny uczeń w szkole miał możliwość podjąć decyzję na kogo oddać swój głos. Głosowało 249 uczniów, dwóch uczniów odmówiło udziału w wyborach, a jeden głos był nieważny. Większością głosów – 159, na stanowisko przewodniczącej SU została powołana Maria Pszczółkowska z klasy 8a. Kolejne głosy rozłożyły się następująco: Karol Rawski – 40, Amelia Czerwińska – 31, Amelia Kacprzyk – 16. Wyniki wyborów uroczyście ogłosił dyrektor pan Jan Leś.

MAR

22

Dzień na zielono

MAR

21

Światowy Dzień Zespołu Downa

Dzień kolorowej skarpetki

MAR

20

Dzień na opak

ubrania zakładamy na lewą stronę

MAR

19

Dzień szalonej fryzury

MAR

18

Dzień bez plecaka

LUT

5

Tłusty czwartek

W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbyło się bardzo ważne wydarzenie – wybory na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Od tygodnia czterech kandydatów zabiegało o głosy wśród uczniów przedstawiając swój program i pomysły na działalność samorządu w rozpoczynającym się roku szkolnym. Dziś rano każdy obecny uczeń w szkole miał możliwość podjąć decyzję na kogo oddać swój głos. Głosowało 249 uczniów, dwóch uczniów odmówiło udziału w wyborach, a jeden głos był nieważny. Większością głosów – 159, na stanowisko przewodniczącej SU została powołana Maria Pszczółkowska z klasy 8a. Kolejne głosy rozłożyły się następująco: Karol Rawski – 40, Amelia Czerwińska – 31, Amelia Kacprzyk – 16. Wyniki wyborów uroczyście ogłosił dyrektor pan Jan Leś.

MAR

22

Dzień na zielono

MAR

21

Światowy Dzień Zespołu Downa

Dzień kolorowej skarpetki

MAR

20

Dzień na opak

ubrania zakładamy na lewą stronę

MAR

19

Dzień szalonej fryzury

MAR

18

Dzień bez plecaka

LUT

5

Tłusty czwartek