Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

W środę 20go września klasa 2a na zaproszenie pana Bogdana Kucia wybrała się z wizytą do Muzeum Ziemi Stanisławowskiej. Jest to miejsce, w którym na chwilę można przenieść się do przeszłości. Dzieci mogły zobaczyć wiele maszyn i narzędzi, którymi posługiwali się nasi dziadkowie i pradziadkowie pracując na roli. Obejrzały wnętrze chaty pokrytej strzechą. Po zwiedzaniu dzieci posiliły się pieczonymi na ognisku kiełbaskami. Dużą atrakcją okazały się zwierzęta gospodarskie – krowa i malutkie króliki oraz towarzyszący nam przez całą wycieczkę pies. Na zakończenie udaliśmy się na boisko w Sokólu, gdzie dzieci aktywnie spędziły czas. W przygotowanie wycieczki zaangażowali się rodzice, którzy oprowadzali nas po muzeum, przygotowali dla dzieci ognisko oraz aktywnie uczestniczyli w zabawach ruchowych. Za możliwość zobaczenia naszej lokalnej historii dziękujemy panu Bogdanowi Kuciowi. Dzieci wróciły bardzo zadowolone i na pewno chętnie wrócimy w to miejsce.

GRU.

5

Dzień otwarty

Dla rodziców uczniów klas I-VIII organizujemy dzień otwarty w godzinach 17,00 - 19,00. Zapisy przez sekretariat.

LIS

25

Światowy Dzień Pluszowego Misia

W naszej szkole obchodzony 24 listopada (piątek). Dzieci mogą przynieść ze sobą do szkoły ulubioną maskotkę.

LIS

21

Dzień Życzliwości

LIS

20

Rocznica uchwalenia Konwencji o Prawach Dziecka

LIS

11

Narodowe Święto Niepodległości

PAŹ

17

Dzień Edukacji Narodowej

Obchody Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole odbędą się w dniu 17.10.2023 r. 10.05 - uroczysta akademia dla klas 1-3 oraz 4 i 5; 14.00 - uroczysta akademia dla klas 6-8. W tym dniu uczniów obowiązuje strój galowy.

W środę 20go września klasa 2a na zaproszenie pana Bogdana Kucia wybrała się z wizytą do Muzeum Ziemi Stanisławowskiej. Jest to miejsce, w którym na chwilę można przenieść się do przeszłości. Dzieci mogły zobaczyć wiele maszyn i narzędzi, którymi posługiwali się nasi dziadkowie i pradziadkowie pracując na roli. Obejrzały wnętrze chaty pokrytej strzechą. Po zwiedzaniu dzieci posiliły się pieczonymi na ognisku kiełbaskami. Dużą atrakcją okazały się zwierzęta gospodarskie – krowa i malutkie króliki oraz towarzyszący nam przez całą wycieczkę pies. Na zakończenie udaliśmy się na boisko w Sokólu, gdzie dzieci aktywnie spędziły czas. W przygotowanie wycieczki zaangażowali się rodzice, którzy oprowadzali nas po muzeum, przygotowali dla dzieci ognisko oraz aktywnie uczestniczyli w zabawach ruchowych. Za możliwość zobaczenia naszej lokalnej historii dziękujemy panu Bogdanowi Kuciowi. Dzieci wróciły bardzo zadowolone i na pewno chętnie wrócimy w to miejsce.

GRU.

5

Dzień otwarty

Dla rodziców uczniów klas I-VIII organizujemy dzień otwarty w godzinach 17,00 - 19,00. Zapisy przez sekretariat.

LIS

25

Światowy Dzień Pluszowego Misia

W naszej szkole obchodzony 24 listopada (piątek). Dzieci mogą przynieść ze sobą do szkoły ulubioną maskotkę.

LIS

21

Dzień Życzliwości

LIS

20

Rocznica uchwalenia Konwencji o Prawach Dziecka

LIS

11

Narodowe Święto Niepodległości

PAŹ

17

Dzień Edukacji Narodowej

Obchody Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole odbędą się w dniu 17.10.2023 r. 10.05 - uroczysta akademia dla klas 1-3 oraz 4 i 5; 14.00 - uroczysta akademia dla klas 6-8. W tym dniu uczniów obowiązuje strój galowy.