Rok szkolny 2022/2023 dobiegł końca.
Był to czas bardzo pracowity, ale zarazem też niezwykle owocny – nasi uczniowie zdobywali cenną wiedzę i nowe umiejętności równocześnie rozwijając swoje pasje, talenty i zainteresowania. 23 czerwca 2023 r. społeczność uczniowska zebrała się po raz ostatni w tym roku szkolnym. Pan dyrektor Jan Leś, gratulując wszystkim sukcesów, wręczył wyróżnienia i nagrody tym spośród uczniów, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce. Pan Jan Wieczorek, kierownik Referatu Oświaty w Gminie Stanisławów, wręczył nagrodę najlepszej absolwentce naszej szkoły Movchan Yulii. Głos zabrała również przewodnicząca Rady Rodziców pani Dominika Siedlecka. Życzyła ona uczniom pięknej pogody, odpoczynku i wspaniałych wakacji.

Tradycyjnie już uczniowie klas siódmych przejęli odpowiedzialną rolę sprawowania opieki nad sztandarem szkoły.
Szczególne miejsce w harmonogramie tej uroczystości zajęły klasy ósme, kończące edukację w naszej szkole. Były wspomnienia chwil spędzonych w murach naszej szkoły, podziękowania oraz życzenia dalszych sukcesów dla naszych Ósmoklasistów.
Drodzy Absolwenci, mamy nadzieję, że czas spędzony w naszej szkole na zawsze pozostanie w Waszej pamięci. Trzymamy kciuki i życzymy Wam powodzenia w nowych szkołach.
Życzymy wszystkim udanych wakacji!!!

Rok szkolny 2022/2023 dobiegł końca.

Życzymy wszystkim udanych wakacji!!!