Dnia 7 czerwca  2023 r.  odbył się szkolny konkurs matematyczny dla uczniów klasy czwartej. Udział wzięli:  Baranowski Szymon, Gnich Stanisław, Jaros Jakub, Kaim Hubert, Marszał Aleksandra, Mateńka Monika, Piotrowska Zofia, Staszczak Lena (z klasy 4a), Biesiada Wiktoria, Kaim Bartosz, Pasternak Bogdan ( z klasy 4b) , Cieślak Wojciech, Dąbrowski Adam, Ruta Paweł  (z klasy 4c).

Młodzi matematycy, przez 60 minut  zmagali się z zadaniami matematycznymi przygotowanymi przez organizatora konkursu. Uczniowie rozwiązywali zadania dostosowane do wiadomości szkolnych, ale wymagające logicznego myślenia. Pracowali wytrwale. Z wielkim zaangażowaniem i ambicją podchodzili do zadań i z niecierpliwością oczekiwali na ogłoszenie wyników.

1. Piotrowska Zofia – I miejsce
  2. Jaros Jakub – II miejsce
  3. Pasternak Bogdan III miejsce

Dnia 7 czerwca  2023 r.  odbył się szkolny konkurs matematyczny dla uczniów klasy piątej. Udział wzięli:  Łukasz Narojczyk, Lena Piątkowska, Bartosz Słowik (z klasy 5a),  Szymon Foryś, Julia Maguza, Karol Rawski ( z klasy 5b).

1. Piątkowska Lena – I miejsce
  2. Maguza Julia – II miejsce
  3. Słowik Bartosz – III miejsce

Dnia 7 czerwca  2023 r.  odbył się szkolny konkurs matematyczny dla uczniów klasy szóstej. Udział wzięli:  Sebastian Białek, Amelia Kowalczyk, Marcel Więch, Maciej Zdanowicz (z klasy 6a), Piotr Mateńka, Kacper Klata, Dominik Mielcarz, Nadia Płochocka, Wiktor Kaim (z klasy 5b).

1. Mateńka Piotr – I miejsce
  2. Mielcarz Dominik – II miejsce
  3. Maciej Zdanowicz –  III miejsce

Uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez sklepik szkolny. Dziękujemy!

1. Piotrowska Zofia – I miejsce
  2. Jaros Jakub – II miejsce