Klasy i c i IIa na wycieczce

Czy marzyliście kiedykolwiek o podróży w czasie? Klasa Ic i IIa miała taką okazję podczas wycieczki do Warszawy w dniu 14 czerwca. Dzieci w czasie gry terenowej zostały wyposażone w specjalne mapy, kompasy i lornetki. Tak przygotowane wybrały się na wyprawę szlakiem zegarów słonecznych, po to by poznać dawne dzieje Łazienek. Następną częścią wycieczki było zwiedzanie eksponatów Muzeum Domków Lalek, Gier i Zabawek. Tam dzieci miały możliwość obejrzenia przepięknej kolekcji dawnych zabawek.

Klasy i c i IIa na wycieczce