Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

DZIEŃ RODZINY W KLASIE III A

15 czerwca 2023 r. w klasie III a odbyła się uroczystość z okazji Dnia Rodziny. Uczniowie długo przygotowywali się do swojego występu. Zależało im na tym, aby Rodzice mieli niespodziankę, dlatego wszystko utrzymywali w tajemnicy i dzielnie ćwiczyli pod okiem swojej wychowawczyni Mai Wichrowskiej. W części artystycznej uczniowie wcielili się w rolę rodziców, dzieci i narratorów. Odegrali dwie scenki z życia rodziny, a także wspaniale zatańczyli do piosenki „Seniorita”. Zaprezentowali również piosenki i wiersze o Rodzinie.  Zwieńczeniem występu było wspólne odśpiewanie utworu Sanah „Nic dwa razy”.  Mamy przyjęły występ z wielką radością i wzruszeniem. Wszyscy zgromadzeni goście nagrodzili artystów gromkimi brawami. Po występie dzieci obdarowały swoje mamy pięknymi, samodzielnie wykonanymi bransoletkami. Na tatusiów czekała jeszcze jedna niespodzianka tego popołudnia. Ich zadaniem było odszukanie swojego portretu narysowanego przez ich dziecko. Świetnie sobie poradzili J J Po części artystycznej udaliśmy się na teren Kościoła, gdzie czekało na nas ognisko z kiełbaskami. Serdecznie dziękujemy Księdzu Dominikowi za gościnę J!

LUT

5

Tłusty czwartek

LUT

1

Zebrania z rodzicami

Zebrania klasowe z rodzicami godz. 17.00

GRU.

6

Mikołajki

Z okazji Mikołajek Rada Rodziców organizuje loterię fantową. Każdy los wygrywa. Cena jednego losu 5 zł.

GRU.

5

Dzień otwarty

Dla rodziców uczniów klas I-VIII organizujemy dzień otwarty w godzinach 17,00 - 19,00. Zapisy przez sekretariat.

LIS

25

Światowy Dzień Pluszowego Misia

W naszej szkole obchodzony 24 listopada (piątek). Dzieci mogą przynieść ze sobą do szkoły ulubioną maskotkę.

LIS

21

Dzień Życzliwości

DZIEŃ RODZINY W KLASIE III A

15 czerwca 2023 r. w klasie III a odbyła się uroczystość z okazji Dnia Rodziny. Uczniowie długo przygotowywali się do swojego występu. Zależało im na tym, aby Rodzice mieli niespodziankę, dlatego wszystko utrzymywali w tajemnicy i dzielnie ćwiczyli pod okiem swojej wychowawczyni Mai Wichrowskiej. W części artystycznej uczniowie wcielili się w rolę rodziców, dzieci i narratorów. Odegrali dwie scenki z życia rodziny, a także wspaniale zatańczyli do piosenki „Seniorita”. Zaprezentowali również piosenki i wiersze o Rodzinie.  Zwieńczeniem występu było wspólne odśpiewanie utworu Sanah „Nic dwa razy”.  Mamy przyjęły występ z wielką radością i wzruszeniem. Wszyscy zgromadzeni goście nagrodzili artystów gromkimi brawami. Po występie dzieci obdarowały swoje mamy pięknymi, samodzielnie wykonanymi bransoletkami. Na tatusiów czekała jeszcze jedna niespodzianka tego popołudnia. Ich zadaniem było odszukanie swojego portretu narysowanego przez ich dziecko. Świetnie sobie poradzili J J Po części artystycznej udaliśmy się na teren Kościoła, gdzie czekało na nas ognisko z kiełbaskami. Serdecznie dziękujemy Księdzu Dominikowi za gościnę J!

LUT

5

Tłusty czwartek

LUT

1

Zebrania z rodzicami

Zebrania klasowe z rodzicami godz. 17.00

GRU.

6

Mikołajki

Z okazji Mikołajek Rada Rodziców organizuje loterię fantową. Każdy los wygrywa. Cena jednego losu 5 zł.

GRU.

5

Dzień otwarty

Dla rodziców uczniów klas I-VIII organizujemy dzień otwarty w godzinach 17,00 - 19,00. Zapisy przez sekretariat.

LIS

25

Światowy Dzień Pluszowego Misia

W naszej szkole obchodzony 24 listopada (piątek). Dzieci mogą przynieść ze sobą do szkoły ulubioną maskotkę.

LIS

21

Dzień Życzliwości