DZIEŃ MAMY W KLASIE I b

26 maja w klasie 1 b odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki. Dzieci długo przygotowywały się do tego spotkania. Wszystkim bardzo zależało, aby był to  dla Mam dzień wyjątkowy. Na część artystyczną złożyły się piękne piosenki i wiersze związane z Dniem Matki oraz prosty układ taneczny z serduszkami. Mamy przyjęły występ z wielką radością i wzruszeniem. Po występie każda mama została obdarowana specjalnie dla Niej wykonaną torebką z drobnymi prezencikami w środku. Po części artystycznej dzieci zaprosiły swoje mamy na słodki poczęstunek. Ten dzień na pewno pozostawi wiele miłych wspomnień.

DZIEŃ MAMY W KLASIE I b