Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

W dniach 29. 05 – 2. 06 2023 roku odbyła wycieczka w Góry Wałbrzyskie.

Poszukiwaliśmy złotego pociągu w podziemiach Kamiennej Góry i Włodarza, zdobywaliśmy najwyższe szczyty otaczające Wałbrzych, zwiedzaliśmy wspaniałe zabytki architektury – Sanktuarium w Krzeszowie i zamek w Książu. O nasz wikt i odpoczynek dbały siostry Benedyktynki z Krzeszowa. Jesteśmy zachwyceni.

MAR

22

Dzień na zielono

MAR

21

Światowy Dzień Zespołu Downa

Dzień kolorowej skarpetki

MAR

20

Dzień na opak

ubrania zakładamy na lewą stronę

MAR

19

Dzień szalonej fryzury

MAR

18

Dzień bez plecaka

LUT

5

Tłusty czwartek

W dniach 29. 05 – 2. 06 2023 roku odbyła wycieczka w Góry Wałbrzyskie.

Poszukiwaliśmy złotego pociągu w podziemiach Kamiennej Góry i Włodarza, zdobywaliśmy najwyższe szczyty otaczające Wałbrzych, zwiedzaliśmy wspaniałe zabytki architektury – Sanktuarium w Krzeszowie i zamek w Książu. O nasz wikt i odpoczynek dbały siostry Benedyktynki z Krzeszowa. Jesteśmy zachwyceni.

MAR

22

Dzień na zielono

MAR

21

Światowy Dzień Zespołu Downa

Dzień kolorowej skarpetki

MAR

20

Dzień na opak

ubrania zakładamy na lewą stronę

MAR

19

Dzień szalonej fryzury

MAR

18

Dzień bez plecaka

LUT

5

Tłusty czwartek