W środę 7go czerwca na zaproszenie Państwa Mroczków uczniowie klasy 7b wybrali się na wycieczkę rowerową do Ostoi Rakówiec. Mieliśmy przyjemność gościć tam po raz kolejny. Sama wyprawa rowerami sprawiła ogromną frajdę. Po przyjeździe na miejsce i krótkim odpoczynku zjedliśmy kiełbaski z ogniska. Chcąc spalić nabyte kalorie młodzież rozegrała kilka sportowych konkurencji, a nad właściwym ich przebiegiem czuwał dziadek Bartka Mroczka. Uczniowie zagrali w zbijaka, przeciągali linę, a także strącali umieszczoną na pachołku piłeczkę. Wszystkim zabawom towarzyszył duch walki i ogromna radość. Dla ochłody zostaliśmy poczęstowani lodami. Czas upłynął nam bardzo miło i niestety szybko. Do szkoły wróciliśmy zmęczeni, ale bardzo zadowoleni.