Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

W środę 7go czerwca na zaproszenie Państwa Mroczków uczniowie klasy 7b wybrali się na wycieczkę rowerową do Ostoi Rakówiec. Mieliśmy przyjemność gościć tam po raz kolejny. Sama wyprawa rowerami sprawiła ogromną frajdę. Po przyjeździe na miejsce i krótkim odpoczynku zjedliśmy kiełbaski z ogniska. Chcąc spalić nabyte kalorie młodzież rozegrała kilka sportowych konkurencji, a nad właściwym ich przebiegiem czuwał dziadek Bartka Mroczka. Uczniowie zagrali w zbijaka, przeciągali linę, a także strącali umieszczoną na pachołku piłeczkę. Wszystkim zabawom towarzyszył duch walki i ogromna radość. Dla ochłody zostaliśmy poczęstowani lodami. Czas upłynął nam bardzo miło i niestety szybko. Do szkoły wróciliśmy zmęczeni, ale bardzo zadowoleni.

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

MAR

22

Dzień na zielono

W środę 7go czerwca na zaproszenie Państwa Mroczków uczniowie klasy 7b wybrali się na wycieczkę rowerową do Ostoi Rakówiec. Mieliśmy przyjemność gościć tam po raz kolejny. Sama wyprawa rowerami sprawiła ogromną frajdę. Po przyjeździe na miejsce i krótkim odpoczynku zjedliśmy kiełbaski z ogniska. Chcąc spalić nabyte kalorie młodzież rozegrała kilka sportowych konkurencji, a nad właściwym ich przebiegiem czuwał dziadek Bartka Mroczka. Uczniowie zagrali w zbijaka, przeciągali linę, a także strącali umieszczoną na pachołku piłeczkę. Wszystkim zabawom towarzyszył duch walki i ogromna radość. Dla ochłody zostaliśmy poczęstowani lodami. Czas upłynął nam bardzo miło i niestety szybko. Do szkoły wróciliśmy zmęczeni, ale bardzo zadowoleni.

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

MAR

22

Dzień na zielono