Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

W środę 7go czerwca odbyła się bardzo ważna uroczystość Dzień Rodziny. Wszyscy uczniowie i goście, rodzice z rodzeństwem, licznie przybyli do szkoły na godzinę 18.00. Dla swoich rodziców montaż słowno-taneczny przedstawili uczniowie klasy 3b, który przygotowali pod opieką wychowawczyni pani Sylwii Suchockiej. Podczas wykonywanych piosenek niejednemu rodzicowi zakręciła się łezka w oku. Oprócz serdecznych życzeń wszyscy rodzice otrzymali własnoręcznie wykonane prezenty – drzewka szczęścia.

MAR

22

Dzień na zielono

MAR

21

Światowy Dzień Zespołu Downa

Dzień kolorowej skarpetki

MAR

20

Dzień na opak

ubrania zakładamy na lewą stronę

MAR

19

Dzień szalonej fryzury

MAR

18

Dzień bez plecaka

LUT

5

Tłusty czwartek

W środę 7go czerwca odbyła się bardzo ważna uroczystość Dzień Rodziny. Wszyscy uczniowie i goście, rodzice z rodzeństwem, licznie przybyli do szkoły na godzinę 18.00. Dla swoich rodziców montaż słowno-taneczny przedstawili uczniowie klasy 3b, który przygotowali pod opieką wychowawczyni pani Sylwii Suchockiej. Podczas wykonywanych piosenek niejednemu rodzicowi zakręciła się łezka w oku. Oprócz serdecznych życzeń wszyscy rodzice otrzymali własnoręcznie wykonane prezenty – drzewka szczęścia.

MAR

22

Dzień na zielono

MAR

21

Światowy Dzień Zespołu Downa

Dzień kolorowej skarpetki

MAR

20

Dzień na opak

ubrania zakładamy na lewą stronę

MAR

19

Dzień szalonej fryzury

MAR

18

Dzień bez plecaka

LUT

5

Tłusty czwartek