W środę 7go czerwca odbyła się bardzo ważna uroczystość Dzień Rodziny. Wszyscy uczniowie i goście, rodzice z rodzeństwem, licznie przybyli do szkoły na godzinę 18.00. Dla swoich rodziców montaż słowno-taneczny przedstawili uczniowie klasy 3b, który przygotowali pod opieką wychowawczyni pani Sylwii Suchockiej. Podczas wykonywanych piosenek niejednemu rodzicowi zakręciła się łezka w oku. Oprócz serdecznych życzeń wszyscy rodzice otrzymali własnoręcznie wykonane prezenty – drzewka szczęścia.

CZE

8.15 msza święta, 9.00 uroczystości w szkole