Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

Dzień dziecka na sportowo

W dniu 1 czerwca 2023 r. nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej zorganizowali dla dzieci z klas 1 – 3 Dzień Dziecka na sportowo. Uczniowie rywalizowali w wielu ciekawych konkurencjach, które sprawdzały ich szybkość, zwinność, skoczność, precyzję oraz siłę, takich jak np.: bieg sprintem do szarfy, przenoszenie piłeczek za pomocą kubeczka z jednego pojemnika do drugiego, skoki z piłką między nogami, przesuwanie obręczy gimnastycznych za pomocą kijka i wiele innych.  Rywalizacji towarzyszyło dużo śmiechu i sportowych emocji. 

Wyniki rywalizacji prezentują się następująco: 

klasy I:

1. miejsce klasa I b

2. miejsce klasa 1 c

3. miejsce klasa I a

Klasy II:

1. miejsce klasa II a

2. miejsce klasa II b 

Klasy III:

1. miejsce klasa III a

2. miejsce klasa III b i III c

Serdecznie gratulujemy. 

Po zawodach sportowych uczestniczyliśmy w koncercie pt. „Wielcy kompozytorzy w hołdzie dzieciom”, na który otrzymaliśmy zaroszenie z Gminnego Ośrodka Kultury w Stanisławowie. 

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

MAR

22

Dzień na zielono

Dzień dziecka na sportowo

W dniu 1 czerwca 2023 r. nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej zorganizowali dla dzieci z klas 1 – 3 Dzień Dziecka na sportowo. Uczniowie rywalizowali w wielu ciekawych konkurencjach, które sprawdzały ich szybkość, zwinność, skoczność, precyzję oraz siłę, takich jak np.: bieg sprintem do szarfy, przenoszenie piłeczek za pomocą kubeczka z jednego pojemnika do drugiego, skoki z piłką między nogami, przesuwanie obręczy gimnastycznych za pomocą kijka i wiele innych.  Rywalizacji towarzyszyło dużo śmiechu i sportowych emocji. 

Wyniki rywalizacji prezentują się następująco: 

klasy I:

1. miejsce klasa I b

2. miejsce klasa 1 c

3. miejsce klasa I a

Klasy II:

1. miejsce klasa II a

2. miejsce klasa II b 

Klasy III:

1. miejsce klasa III a

2. miejsce klasa III b i III c

Serdecznie gratulujemy. 

Po zawodach sportowych uczestniczyliśmy w koncercie pt. „Wielcy kompozytorzy w hołdzie dzieciom”, na który otrzymaliśmy zaroszenie z Gminnego Ośrodka Kultury w Stanisławowie. 

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

MAR

22

Dzień na zielono