"Ernest i Celestyna, misja muzyka"

Dnia 1 czerwca 2023 r. z okazji Dnia Dziecka, grupy przedszkolne P4 oraz P5 wybrały się na wycieczkę do kina Helios w Wołominie, na seans pt. „Ernest i Celestyna, misja muzyka”. Film ten przedstawiał przygody niedźwiedzia oraz myszki, którzy wybrali się do rodzinnej miejscowości Ernesta, aby naprawić jego zepsute skrzypce. Niestety przybywając na miejsce bohaterowie dowiedzieli się, że muzyka w tym miasteczku została zakazana. Ernest i Celestyna, wspólnie z nowo poznanymi przyjaciółmi spróbowali przywrócić muzykę do krainy niedźwiedzi. Czy im się udało? Oczywiście, że tak! Dzieci natomiast wróciły do przedszkola w świetnych humorach, bogatsze o nowe doświadczenia i dalej świętowały swój dzień.

Światowy Dzień Zespołu Downa

Dzień kolorowej skarpetki

Dzień na opak

ubrania zakładamy na lewą stronę