Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

21 maja uczniowie klas 4-6 mieli przyjemność obejrzenia spektaklu „Bastien i Bastienne”. Jest to trzyaktowa opera, którą W. A. Mozart skomponował w wieku dwunastu lat. Utwór jest przeznaczony dla dziecięcej widowni i ma pomóc oswoić się młodym odbiorcom z operową konwencją. Pogodne numery muzyczne, prosta fabuła, mówione dialogi i urocza sceneria sprawiły, że nasi uczniowie opuszczali Warszawską Operę Kameralną w wyśmienitych humorach.

CZE

21

Zakończenie roku szkolnego

8.15 msza święta, 9.00 uroczystości w szkole

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami

21 maja uczniowie klas 4-6 mieli przyjemność obejrzenia spektaklu „Bastien i Bastienne”. Jest to trzyaktowa opera, którą W. A. Mozart skomponował w wieku dwunastu lat. Utwór jest przeznaczony dla dziecięcej widowni i ma pomóc oswoić się młodym odbiorcom z operową konwencją. Pogodne numery muzyczne, prosta fabuła, mówione dialogi i urocza sceneria sprawiły, że nasi uczniowie opuszczali Warszawską Operę Kameralną w wyśmienitych humorach.

CZE

21

Zakończenie roku szkolnego

8.15 msza święta, 9.00 uroczystości w szkole

MAJ

16

Egzamin ósmoklasisty – język obcy nowożytny

MAJ

15

Egzamin ósmoklasisty -matematyka

MAJ

14

Egzamin ósmoklasisty – język polski

MAJ

9

Święto patrona szkoły

MAJ

9

Zebrania z rodzicami