Zespół Szkolny w Stanisławowie
05-304 Stanisławów
ul. Szkolna 4 i 4A 

21 maja uczniowie klas 4-6 mieli przyjemność obejrzenia spektaklu „Bastien i Bastienne”. Jest to trzyaktowa opera, którą W. A. Mozart skomponował w wieku dwunastu lat. Utwór jest przeznaczony dla dziecięcej widowni i ma pomóc oswoić się młodym odbiorcom z operową konwencją. Pogodne numery muzyczne, prosta fabuła, mówione dialogi i urocza sceneria sprawiły, że nasi uczniowie opuszczali Warszawską Operę Kameralną w wyśmienitych humorach.

MAR

22

Dzień na zielono

MAR

21

Światowy Dzień Zespołu Downa

Dzień kolorowej skarpetki

MAR

20

Dzień na opak

ubrania zakładamy na lewą stronę

MAR

19

Dzień szalonej fryzury

MAR

18

Dzień bez plecaka

LUT

5

Tłusty czwartek

21 maja uczniowie klas 4-6 mieli przyjemność obejrzenia spektaklu „Bastien i Bastienne”. Jest to trzyaktowa opera, którą W. A. Mozart skomponował w wieku dwunastu lat. Utwór jest przeznaczony dla dziecięcej widowni i ma pomóc oswoić się młodym odbiorcom z operową konwencją. Pogodne numery muzyczne, prosta fabuła, mówione dialogi i urocza sceneria sprawiły, że nasi uczniowie opuszczali Warszawską Operę Kameralną w wyśmienitych humorach.

MAR

22

Dzień na zielono

MAR

21

Światowy Dzień Zespołu Downa

Dzień kolorowej skarpetki

MAR

20

Dzień na opak

ubrania zakładamy na lewą stronę

MAR

19

Dzień szalonej fryzury

MAR

18

Dzień bez plecaka

LUT

5

Tłusty czwartek